La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

3

Decyzją trenera Macieja Maciusiaka, szansę występu w 74. Turnieju Czterech Skoczni otrzymało pięciu reprezentantów Polski. Na pierwszy konkurs niemiecko-austriackiej imprezy do Oberstdorfu wyruszą Kacper Tomasiak, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Maciej Kot.

Na starcie Turnieju Czterech Skoczni zabraknie Dawida Kubackiego, który jako jedyny nie zdobył punktów Pucharu Świata podczas weekendu w Engelbergu. Mistrz świata z Seefeld wystartuje 27-28 grudnia w Pucharze Kontynentalnym w Engelbergu i będzie to dla niego powrót do "II ligi" po niemal dekadzie przerwy

1

@Criss18Barca Bardzo dobry skład. Osobiście widziałbym nawet Klemensa Joniaka zamiast Macieja Kota ale generalnie nie ma się do czego przyczepić.

Najzabawniejsze jest to, że Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł będą robić teraz atmosferę w PK gdzie spotkają się z Thomasem Thunbichlerem.

Skład na PK w Engelbergu jeszcze podany nie jest ale najprawdopodobniej będzie taki: Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Klemens Joniak, Adam Niżnik, Jarosław Krzak no chyba, że Jakub Wolny jest już zdrowy i poprawił formę to może znaleźć się za Niżnika lub Krzaka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?