La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

5

Mamy dopiero półmetek sezonu a na koncie już tyle wątpliwych decyzji na korzyść realu:

1) 1 kolejka: mbappe fauluje obrońce (dopiero w wyniku faulu mbappe obrońca fauluje francuza) po którym real dostaje karnego

2) 2 kolejka: real fauluje w akcji bramkowej po której strzela na 1-0

3) 3 kolejka: brak karnego dla Mallorci

4) 5 kolejka: brak czerwonej dla mastantuono (o ile dobrze pamiętam to za kopnięcie w głowę rywala)

5) 7 kolejka: brak czerwonej kartki dla realu (tam bodajże guler zasługiwał na czerwoną za kopnięcie w głowe)

6) 8 kolejka: wątpliwy karny dla realu

7) 9 kolejka: nieuznany karny dla Getafe w meczu z realem + niezasłużona czerwona kartka dla Getafe

8) 10 kolejka: real strzela nam bramkę na 2-1 po faulu huijsena

9) 13 kolejka: bellingham asystuje ręką przy jednej bramce. vinicius uderza kolanem w głowę Inakiego Penie przy drugiej bramce

10) 14 kolejka: nieuznany karny dla Girony

11) 17 kolejka: nieuznany karny dla alaves, brak czerwonej kartki dla asencio za kopnięcie przeciwnika w krocze. Nawet jeżeli sędzia dałby żółtą kartę za te kopnięcie to asencio powinien następnie dostać drugą żółtą za faul w polu karnym

12) 18 kolejka: brak czerwonej kartki dla rodrygo


vs wątpliwe decyzje na niekorzyść realu:

1) 4 kolejka: wątpliwa czerwona dla huijsena

2) 7 kolejka: niesłusznie uznany gol dla Atletico

3) 17 kolejka: nieuznany karny dla realu. Należy jednak wziąć pod uwagę chronologię zdarzeń. Przed tym momentem meczu asencio powinien wylecieć z boiska + Alaves powinno dostać karnego

0

@Dankho94isback Takie same przekręty były na Arsenalu w zeszłym sezonie, a w tym już by się parę znalazło.

2

@Czajka90 możliwe, nie śledzę zbytnio Premier League.

Arsenal darze jakąś tam sympatią gdyż:
- za czasów Wengera grali trochę w stylu Angielskiej Barcy
- stawiali na młodych
- nigdy za mojego życia nie skrzywdzili Barcy :)

1

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?