- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
16
84 urodziny obchodzi dziś Sir Alex Ferguson - legendarny szkoleniowiec Man Utd, który prowadził w latach 1986-2013, będąc najdłużej pracującym trenerem w historii angielskiego klubu. W ciągu 26 sezonów, razem z ekipą "Czerwonych Diablów" trzynaście razy zdobył mistrzostwo Anglii (1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11, 2012–13), pięciokrotnie sięgnął po puchar krajowy (1989–90, 1993–94, 1995–96, 1998–99, 2003–04) czy dwukrotnie wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów (1998-99, 2007-08) czy triumfował w Pucharze Zdobywców Pucharów (1990-91). Łącznie "Fergie" poprowadził angielski klub w 1500 spotkaniach, odnosząc 895 zwycięstwa. Wcześniej prowadził takie zespoły jak: St Mirren czy Aberdeen, z którym trzykrotnie zdobył mistrzostwo Szkocji (1979–80, 1983–84, 1984–85), czterokrotnie sięgnął po puchar krajowy (1981–82, 1982–83, 1983–84, 1985–86) czy wygrał Puchar Zdobywców Pucharów (1982–83). Przez krótki czas był również selekcjonerem reprezentacji Szkocji (1985–1986), którą poprowadził na mistrzostwach świata rozgrywanych w Meksyku (1986). Jako zawodnik występował na pozycji napastnika w takich zespołach jak: Queen's Park, St Johnstone, Dunfermline Athletic, Rangers, Falkirk czy Ayr United. W 1999 r. otrzymał tytuł szlachecki przyznany przez Królową Elżbietę II za zdobycie potrójnej korony (Pucharu Anglii, Mistrzostwa Anglii oraz Pucharu Mistrzów). Wielokrotnie był wybierany na najlepszego szkoleniowca sezonu Premier League czy otrzymał nagrodę im. Prezydenta FIFA
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani oraz inne osoby zainteresowane