La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

wspaniały czwartek po pierwszej od 3 tygodni gierce na hali po świąteczno-noworocznym rozleniwieniu:
zapalenie rozcięgna podeszwowego, wybity palec u ręki, ogólnie DOMS

0

@mmaciass
Ja wczoraj kolejny raz byłem u ortopedy z bólem kolan i zapowiada się rehabilitacja. Trzymaj się tam :P

0

@NeroTFP1 tzw SKS :D wzajemnie!

0

@mmaciass Panie, w pewnym wieku to się trzeba na szachy przerzucić, a nie mieszankę wrestlingu z piłką uprawiać ;)

Zdrówka.

1

@Safrani niby tak :D chociaż coś tam jeszcze grać umiem a i lubię. Dodatkowo cholesterol ciut wyższy więc ruch wskazany :)

0

@mmaciass to spawicie sobie psiecko i na spacery chodź. A i dzieci się ucieszą ;)

0

@mmaciass a tak całkiem serio, to na cholesterol i trojglicerydy najlepiej na jakiś czas wykluczyć z diety węglowodany. Jedz tylko warzywa, nabiał, jajka i chude mięso plus ryby. Spora różnica już po miesiącu. Po trzech wszystko w normie.

1

@Safrani no właśnie a ja niestety za dużo jem mąki (choć i tak ograniczam) a i slodycze czasem (uzależnienie) choć walcze z tym i sam ze sobą :/ psiecko narazie odpada, nie mam nerwów chyba na to , ale wlasnie zgodziłem się wziąć psa szefowej na ferie na tydzien więc zobaczymy ;d dobry sprawdzian.
Co do zdrówka dzięki za radę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?