La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

0

Co się dzieje wiecznie z tym serwisem Igi do cholery!? Coż to przez tyle lat grania nie potrafi nauczyć się porządnie serwować???

1

@FCBparasiempre Iga jest po prostu bez formy.

0

@FcPortoFan1999 To ze bez formy to inna rzecz ale ten serwis przez tyle lat kuleje i żeby nic z tym nie było można zrobić? Porządny serwis to klucz do wygrywania meczów!

0

@FCBparasiempre Tylko na Wimbledonie przy łatwej drabince to działało.Tak to przez całą kampanię nowego trenera nie ma jakiejkolwiek poprawy.

0

@FcPortoFan1999 Nie no jeszcze dobrze to działało na French Open i aż dziw bierze że przy takim serwowaniu udało jej się te turnieje wygrać!?

0

@FCBparasiempre To i tak wyborna rzecz że udało jej się w słabszym sezonie wygrać szlema i jeszcze być top2 na świecie.

1

@FcPortoFan1999 A co prawda, to prawda...
Choć jak to śpiewał Śp. Połomski: bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się...?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?