La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

8

Ale jacy mieli być zayebiści:
Huijsen! - stoper na lata w Realu i reprezentacji!
Arnold! - w końcu zastępca Carvajala...na łóżku szpitalnym.
Mastantuono!!! - nowy Messi...a póki co, to nawet do Higuaina mu daleko :P
...a wcześniej:
Camavinga! Tchoumameni! Guler! - pomoc na dekadę dominacji!!!
Asencio! - godny zastępca Ramosa...racja, bo identycznie chamski.
Vinicius!!! - seryjny zdobywca ZP!!!
I oczywiście:
- Mbipi - kadra IS COMPLETE!!!
- Xabi Alonso!!! - Europo drżyj, bo nadchodzi Real stulecia ze "złotym pokoleniem" i trenerem z wizją taktyki przyszłości!!!

Strach się bać!


No i...statystyki:
Real w 2 lata i na 6 możliwych rozegranych/zakończonych pucharów (LL, CdR x 2, LM, SPH x 2)...zdobytych 0.
Zbankrutowana Barca na 6 możliwych rozegranych/zakończonych pucharów...zdobytych 4 (jutro się okaże czy z szansą na 5). Oczywiście dzięki Negreirze, ale i tak cieszą :)


1

@norbi77 Mamy 2026, a ktoś jeszcze wierzy, że Kamavindża to jakiś talent. To jest poziom rezerwa w Cagliari. I tak skończy jak tylko Perez skończy go sztucznie pompować.

1

@arasz1819
Od początku pisałem, że to będzie Drenthe 2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?