La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

0

Sandu!
Jak przyjdzie Neymar do Barcelony zacznie strzelać gole, asystować...
a co jeśli przyjdzie i będzie grał to samo co Pedro? 0 wracania się do defensywy (w tym sezonie, w Barcelonie Pepa wyglądało to inaczej), średnia goli 1 na pół sezonu. Jestem kibicem Barcelony nie ze względu na ilość goli jaką strzela, tylko dlatego że ten klub prezentuje sobą jakieś wartości. Np. Gest Carlesa Puyola w obec Erica Abidala na Wembley, Słowa Pique po przegranym meczu z Milanem "Jesteśmy Barçą, musimy odrobić straty". Jednak pan Sandro Rosell zaczyna działać mi na nerwy. Za przeproszeniem po jaką ku*wę na koszulkach "Quatar foundation" czy w przyszłym sezonie "Quatar Airways". Pan Rossel konfliktuje kibiców z zarządem i tu leży problem źle grającej Barçy.

Do czego prowadzi pan Rosell i jego konflikt z kibicami:
Rossel i konflikt z kibicami > Brak kibiców na meczach
Brak kibiców na meczach > brak pieniędzy w klubowych kasach
Brak pieniędzy w klubowych kasach > mniejszy dochód z meczów

Panie Sandrokio dziękujemy!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?