La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

19

Czaicie, macie 18 lat, trenera ktory z mlodych wyciaga najlepsze co sie da, a ty idziesz do PSG XDDDDDDDDDDDDD Niech Sp*erdala, z moriba w futa moga zagrac

2

@Robert_Kubica Strasznie dużo o nim piszesz, jak na kogoś, kto ma to gdzieś.

0

@Dari0G a no, nie mam tego gdzies bo to kolejny mlodzian ktoremu agent naobiecuje zlotych gor byle gdzie dostanie lepsza prowizje (o, psg). A maloletni d*ebile tam ida i potem graja 20 minut w sezonie, i to w rezerwach. Beka z nich. Bylo takich juz dziesiatki za mojego kibicowania, a wczesniej pewnie jeszcze wiecej. za kazdym razem bawi tak samo

0

@Robert_Kubica To jest jego sprawa. Śmiesznie dla mnie wyglądają te ostatnie żale na forum, jakby to była narzeczona, która uciekła sprzed ołtarza. Ma prawdo odejść i robić ze swoim życiem, co chce. Hipokryzją zajeżdża, kiedy oburzamy się na inne kluby, gdy nie chcą puszczać do nas swoich zawodników, a jednocześnie sami tak przeżywamy "zdradę" młodego gracza, który miał prawo tak wybrać. Nie naszą jest rzeczą płakać nad jego decyzjami, udając zatroskanie o jego los. Bo to nie jest troska, tylko ból dupy spowodowany jakąś wyimaginowaną "zdradą".

0

@Dari0G Ale kto placze nad "zdrada"? Przeciez do Realu nie idzie. Odchodzi, ja mowie ze jest d*bilem, i tyle. To, że se nie pogra to jest oczywiste dla kazdego kto ma wiecej niz 50 iq. Tutaj tylko menadzer sobie zarobi ladna prowizje ze mlodego namowi na jakis transfer do psg i tyle, i z tego sie smieje. Wyluzuj troche czlowieku, nie bierz wszystkiego na powaznie, ale tez trzezwo zacznij myslec, bo to prawdopodobnie koniec jego karierty (moriba, czy inne wynalazki)

4

@Robert_Kubica Ty płaczesz. Nasmarowałeś w ciągu ostatnich kilkunastu minut chyba ze trzy komentarze o nim, w takim samym tonie. Może sam wyluzuj i nie martw się o ludzi, którzy nie mają nawet pojęcia o Twoim istnieniu.

0

@Dari0G Czyli wedlug twojego rozumowania, nie ma sensu to forum nie ma sensu bo po co sie wypowiadac jak taki lewandowski czy rapha nie wie o naszym istnietniu? oj ktos ma chyba za duze poczucie wlasnej wartosci xDddd

2

@Robert_Kubica Wg mojego rozumowania nie ma sensu spamować tego samego co parę minut, nie wiadomo w sumie po co? No ale cokolwiek pozwoli Ci spokojnie zasnąć w nocy. Nara.

0

@Dari0G to bez sensu to forum jest, usunmy to albo nalozmy ograniczenie, 1 post dziennie na kazdego, zeby pana wielmoznego swoim spamem nie urazic, bo jeszcze bedzie musial bronic wielce umeczonych 18 letnich milionerow na forum internetowym. Idz spac chlopie, ochlon i przemysl swoje bialorycerstwo w internecie, bo niektorzy sobie moga z ciebie najzwyczajniej swiecie robic jaja. Mi nie potrzeba jakos wiele by spokojnie zasnac w nocy, bo wszystko w zyciu mam, ale to ty sie spinasz o 2 o jakis losowy wysryw wypisany na kiblu na losowym forum o klubie ktory jest z 2k+ km stąd xd. Idz spac dziadzia, i przemysl swoj udzial w internecie, bo wielki 2026 ci ewidentnie odjechal, jak lapiesz sie na kazdy ragebait. Dobranoc :*

0

@Robert_Kubica Tak z niego wyciąga, ze ostatnie minuty dostał na początku grudnia i srednio jest na boisku co półtora miesiąca.
Juz nie odklejajcie sie, gdyby Flick chciał mieć z niego pożytek to dawałby mu szanse chociaż co 3-4 mecze, nie co 8

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?