- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
5
Sprzedać wszystkich
Flick do grudnia
1
@Safrani zauważyłem że ostatnio masz bdb humor ;p
0
@mmaciass możliwe.
Pracuję coraz mniej, finalizuje zakup auta, żona miła. Trzeba się cieszyć.
A środę jadę na randkę do Pragi
1
@Safrani no to pięknie , nic tylko się cieszyć że wszystko się kręci jak należy. Życzyć sobie jeszcze samych zwycięstw Barcelony i zdrowia :D
Ja też zasadniczo poprawiłem swoje życie w tym sensie że jestem w lepszym nastroju niż np rok temu czy, dwa, czy trzy.
w lutym śmigam do "zamek kliczków" na ferie z rodzinką, a na wakacje też już ogarnąłem Dziwnówek - finansowo również chyba nie pamiętam lepszych czasów. No i zdrowia póki co dopisuje (kilka zmian w życiu i same plusy za tym idą: np post przerywany, suplementacja Bcomplex/magnez/wit D i cynk) :D Przyłączam się do Twojej radości, aż się rozpisałem o sobie.
Co za autko??
0
@mmaciass Mercedes 500E W 124. Rocznik 1992.
Bardzo dobre wieści piszesz. Oby tak dalej.
My jeszcze wakacji nie ogarnęliśmy, ale coś się wymyśli w maju.
I jak ten post przerywany? W jakich godzinach jadasz, w jakich nie jadasz? Co jesz? I jakie efekty? Serio interesuje mnie to.
1
@Safrani Widzę że jesteś fanem merców, ja też bym był właśnie tych youngtimerów ale wiadomo że to trzeba mieć kasę na trzeci/czwarty samochód, odpowiedni garaż etc. Super! Tak jak kiedyś rozmawialiśmy chętnie zobaczę :D
Co do postu, traktuje to dosyć luźno i nie zawsze udaje mi się utrzymać 8 na 16 gdzie 8 to okienko jedzenia. W praktyce wychodzi mi ~10 na ~14. Staram się po prostu nie jeść po 18 (a często kończę jedzenie obiadem w domu o 17). Jem dopiero śniadanie w pracy o 8. Codziennie co najmniej 1 jajko (jak nie dwa na śniadanie najczęściej). Przynajmniej 2x w tyg awokado jako redukcja stanów zapalnych w organiźmie. Jem normalnie masło , nie smażę już na niczym innym niż oliwa (lekkie smażenie) i masło klarowane. Dużo surowych warzyw jak np marchewka, codziennie garść orzechów, codziennie również duży łyk oliwy z oliwek organic hiszpańskiej ;p żadnej super diety nie mam, jem mało lub wcale pieczywa białego - raczej żytnie.
W skrócie, dużo jaj, dużo awokado, zero pieczywa białego, pić oliwę przyzwoitej jakości no i nie przejadać się, dać organizmowi odpocząć i strawić. Dużo wody.
Teraz właśnie sobie kupiłem 20 puszek COCONAUT, podobno super nawadnia. Nie przeginać bo ma dużo potasu też (tak jak awokado).
Tak to jem normalnie, rosołki, kotleciki..standard :)
no i ta suplementacja ma znaczenie, szczególnie B complex wg mnie robi różnicę. Stosuje od Skoczylasa. Jest tam też b12 co istotne.
1
@mmaciass dzięki.
B Complex też łykam. D i K również. Do tego magnez.
Muszę spróbować tego postu.
1
@Safrani sprawdzą się to wg mnie bardzo. Rano czujesz lekkość, chęć do życia i do jedzenia :D np plecy mnie nie bolą kiedy nie "nażre" się na noc, spróbuj tak z dwa dni a poczujesz różnicę, ten pozytywny głód rano :)
1
@mmaciass jak wrócę z Pragi, to spróbuję.
0
@mmaciass to nie do końca tak, że fan mercedesów. Jak się pojawi jakiś Mustang, albo Impala to też będę napalony.