La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

konto usunięte

1

No nie wiem. Ten start ligi, to dla kogo? Kibiców? Nie oszukujmy się.Siedzę sobie w domu, ciepełko (ale do pieca trzeba zapierdalać) i wez idz na stadion, gdzie aktualnie u mnie to jest -12/13 stopni. Siedz ,stój ,cokolwiek a i tak ci dupa z mrozu odpadnie.

2

@severius Prawdziwy kibic nie narzeka. Jakbym miał u sobie taką drużynę to bym bywał na meczach bez względu na pogodę. Niestety nie mieszkam w dużym mieście.

2

@Stinger_ Dokładnie, walisz dwie sety i jest cieplutko. Chociaż teraz to dwusetę, bo 80 są

konto usunięte

1

@Stinger_ Za gówniaka chodziłem na takie mecze np Stal- Ruch gdzie z zimna cała trybuna tupała nogami i wszystko się trzesło. Ale to były lata 90-te, a Stal Miała wtedy stadion z trybunami dwupoziomymi. Luksus, Legia grała na jakimś wypizdowie z trybunami na wale przeciwpowodziowym ;D
Ale zaraz będzie jazda :D idę po kawę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?