La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

0

troche dziwnie to brzmi jak prezes Barcelony gada takie rzeczy, jakos nie widze zeby Floro pchal sie w kazdej okazji w przepychanki slowne, a ponoc to kibice Realu maja kompleks Barcelony :D no chyba qr... nie :D

poza tym, czemu nic nie mowil po karnym dla FCB w meczu z Rayo, aaaa bo ten juz pewnie sie nalezal w 100% XD

0

@Caviour Perez jedynie ciśnie po Barcelonie na zgromadzeniach i w sądach

5

@Caviour dziwnie to brzmi wasza telewizja. Niezły tam macie psychiatryk

4

@Caviour jak ma Twój "Floro" gadać o czymkolwiek z siurem Viniciusa w ustach?

1

@[Oli] hahahaha, mistrz xD

0

@[Oli] dobre dobre, to Ci sie udalo, ja VJ nie trawie ale potrafie zrozumiec to jak go traktuje FP, bo jakby tego nie robil to gosc za ktorego jeszcze rok temu mogeli dostac 200kk po sezonie sobie moze odejsc za darmo i uwazam (albo mam nadzieje) ze to jedynie gierka pod to zeby brazol podpisal kontrakt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?