- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
14
Jak co sobotę o 18:00 wleciał nowy odcinek Kiepskich na kanale Polsatu na YouTube. Tym razem "Tożsamość Mariana". XD
@FcPortoFan1999 @gumaz @Czajka90 @Szklaner @DragonxNF @PatrychoO @Sinirsey
5
@Giwera jak ja kocham ten serial to nawet jest wieksza miłośc niż @FcPortoFan1999 do ekstraklasy .
4
@gumaz najlepszy serial w sumie to sitcom w PL.. te uniwersum bedzie sie ogladalo jeszcze przez dekady. Nawet nie potrafie wybrac jednego odcinka z tych starszych takiego wiesz ulubionego ;D wszystkie to byl ubaw po pachy. Role Pana Dracza to mistrzostwo swiata ;D
4
@1LY0 Tego jednego się nie da wybrać, ale takie top10 już tak. Ścisły top.
A Dracz w tych nowszych odcinkach to ciągnie cały serial. XD On miał tam kilka popisowych ról. Fryzjer Kobielak, Głupi Piotruś, jako ksiądz też świetny, albo nauczyciel tańca, który zakochał się w Ferdku. XD No i oczywiście reżyser Marini.
3
@1LY0 tak nie doceniałem dracza, ale to co gośc sie umie wcielic w rolie to jest kosmos :D
Odcinki z babką i edziem były sztos ale uwazam , że odejscie waldka i wtedy jak zostali we 3 też zrobili mega robote :D
1
@gumaz Oglądałeś wszystkie odcinki? @Giwera W kobitkę się zamienił Pan Mariusz.
5
@Giwera rola budowlanca jak po oknach zagladal byla epicka :V
Halinka nie widzialas zmieniarki?
Przy piecu lezy.
Jak przy piecu?
No normalnie wczoraj zes Pan tam polozyl jak Pan wodke za piec chowal.
3
@1LY0 Rodzina zastępcza i miodowe lata jak dla mnie lepsze, ale kiepscy są całkiem ok.
3
@FcPortoFan1999 no jest ich około 570 napewno z 500 widziałem bo dużo tych nowych niepodeszło mi :D ale są też fajne .
2
@1LY0 jak boczkowki liczyli pierogi i grubas jadł koło kibla XD
2
@gumaz Te pierwsze oglądałeś też z 99 roku?
2
@1LY0 W tym odcinku jeszcze liczył Boczkowi ile zeżarł schabowych. XD Albo mówił Halince, że Paździochowa się goli, bo jej wąsy rosną. :D
2
@FcPortoFan1999 no tak to były cudenka, młody ferdek , mariolka z 17 lat
1
@Giwera aaa ta Pani sasiadka.. no ta co sztuczne zęby ma :V
Co Pan pierdzieli ona swoje zęby ma.
Jakby miala swoje to by na noc w szklance nie trzymala NIEEE STASIU?
2
@gumaz Waldek, Babka i Listonosz w prime. Walduś na początku był zajebisty, potem typowy kapeć jak z Ameryki wrócił.
4
@gumaz Babka Kiepska jeszcze docinała Ferdkowi.
2
@Giwera tak nowy waldek dramat , stary dawał czadu śmiechem
4
@FcPortoFan1999 babka jak była kibolem zgredzik :D kino @Giwera @1LY0
2
@Giwera Czekam na Grzałkę - jeżeli nie najlepszy odcinek, to przynajmniej w ścisłym TOP3 jak dla mnie :D
2
@gumaz albo jak pojechal Pazdzioch z Ferdkiem na dziewczynki autem Mariana i boczka stukneli a potem on przepadl w zoo :D
Za pietnascie jedenasta! Już je pewnie ktoś lansuje!
2
@1LY0 hah ja lubie jak boczek kozaczył , ze mało mięcha w kebsie :D
2
@gumaz @1LY0 ten murzyn, który mu sprzedawał kebsa "Dobrze wyglądasz". XD
2
@Giwera wujka władka widziałem na żywo strasznie już widać schorowany i ledwo zipie ale też potrafił robic cuda :D
2
@gumaz Lech Dyblik czyli Badura tez epicka rola, ogolnie zlomowisko bylo dobrym watkiem w serialu. Kozlowski czasem jak sie odpalal do zonki to tez chodzilo :D
Masz dwie rece? Umiesz krasc? To i sam sobie krawat zawiążesz.
nie pyskuj mnie!
2
@1LY0 tak badura też spoczko dodał klimatu, jak kupował zawsze u malinowskiej i ona tylko menele nie sikać mi koło sklepu :D @Giwera
2
@Giwera Pan Janek w gorących, duma
2
@1LY0 @Giwera jeszcze odcinek portier haha ale to jest złoto :D
2
@gumaz hahahaha taa, ostatnio ogladalem powtorke na superpolsat,
kiepski powrot 16 przyniosl 6 piw XD