La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

6

@Giwera @gumaz @Szklaner to coś dla was

7

@michaleu Do pewnego czasu serial wybitny. Genialna gra aktorska, fabuła, idealna szydera z obecnej sytuacji w Polsce, do tego dużo zachowań mentalności Polaków. Potem się zepsuło, choć niektóre odcinki jeszcze trzymały poziom, ale już nie taki jak wcześniej.

2

@Giwera top sitcom do 2011 jak Waldek wrócił, wtedy odcinki były najwyższy poziom. Potem równia pochyła. Parę się znalazło jeszcze dobrych po 2011 roku, ale to drobnostka w przeciwieństwie do 1999-2011.

2

@1LY0 @Giwera z tych nowych lubię jak ktoś robił Paździochom na wycieraczkę xd

2

@gumaz jak jechali na Sylwka do Stanów Ferdek z Halina i rozmowa Heleny przez fona „yeees, yes of course”
Helena nie popisuj się, przecież Ty g8wno rozumiesz…
Zamknij mordę Marian!

No i ten co napisałeś też był kozak z wycieraczką ^^ kilka sztuk tam się znajdzie z pewnością z tych nowych, ale te stare odcinki to jeden po drugim można było w ciemno odpalać i każdy był konkretny :D

2

@gumaz @1LY0 Polecam odcinek z nowszych "Pies ogrodnika". Próbują wszyscy każdym sposobem wykurzyć Boczka z kibla. Niby nowy odcinek, ale czuć klimat tych starszych. A końcówka najlepsza. XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?