La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

13

Dajcie tyle pieniędzy Flickowi co mają te czereśniaki nudne Guardiola z Artetą, to on zrobi 4 składy do LM, które awansują do półfinałów LM i grają między sobą. A resztę pieniędzy przeznaczy na biedne dzieci z Afryki, które za kilkanaście lat wyrosną pod jego okiem i zastąpią piłkarzy z tamtych 4 jego zespołów i one będą grały w półfinałach LM.

1

@Luciano99 ale Guardioli z dyktatorem to ty w jednym zdaniu nie zestawiaj

1

@Luciano99 jeszcze wystarczy dla Legii na kary za race

2

@ViscaelBarca2007 Niestety, ale Guardiola w obecnym momencie gra bardzo zachowawczo i słabo dla oka. Ma na papierze pakę wypchaną po brzegi, a dostaje w ryj od Realu przetrzepanego kontuzjami. To nie jest już to City co 2 lata temu, drugi sezon z rzędu nie wyglądają dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?