- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
7
Najbardziej teraz śmieszą teksty o tym że mundial powiększony, a nie będzie tam Polski i że to największa kompromitacja itd. Tylko co to powiększenie mundialu zmieniło w kwalifikacjach z strefy europejskiej?
1
@takisobiektos Myślę że ludzie przez tę liczbę drużyn nie zdają sobie sprawy że w eliminacjach europejskich to nic nie zmieniło w sumie.I jest nadal ciężko jak było.
0
@FcPortoFan1999 w eliminacjach europejskich trochę łatwiej jednak jest
NIe aż tak, żeby mówić o kompromitacji - jakby na Euro nie wejść (w sumie daleko nie bylo od tego), ale te +3 sloty więcej są
1
@FcPortoFan1999 No tak to wygląda, a u nas jest ciągle to samo ;d
1
@mekston W jakim sensie jest łatwiej dla Polski skoro wciąż jest system jak np. na eliminacjach 2022? na Euro to już byłaby kompromitacja gdybyśmy polegli w eliminacjach/barażach. @takisobiektos Chyba ten awans Curacao i takich przypadków ludziom wbił do głowy że awans na mundial jest czymś oczywistym.Otóż to nieprawda.
0
@FcPortoFan1999 bo 16 slotów to większa liczba niż 13, więc jest trochę latwiej o miejsce :)
0
@mekston Tylko kłopot w tym że awansują wciąż jedynie 2 ekipy z eliminacji.Co innego na Euro.
0
@FcPortoFan1999 ale jednak całościowo masz +3 sloty, więc jednak jest łatwiej
Bo wiecej silniejszych ekip wbiło
0
@mekston Dla mnie nie jest to jakieś wielkie ułatwienie.
0
@FcPortoFan1999 nie napisalem ze wielkie ale jednak
Teraz mamy kwalifikacje jak do starego Euro
Wczesniej bylo nawet mniej niz dawne Euro
0
@mekston Awans na Euro to już jest obowiązek.Tutaj będzie kompromitacja XXI wieku jakby się nie udało.
1
@FcPortoFan1999 to wiadomo, a na ms jest troche latwiej ale to jak dawne euro wiec sa komplilacje
0
@mekston I tak te dwa poprzednie turnieje szczęśliwie wywalczyliśmy.Tak samo mundial za Cześka.Na samym szczęściu nie dało się cały czas jechać.