La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

23

Mafia sędziowska dzisiaj też zrobiła swoje. Flick ma rację. Zanim wyleciał Cubarsi boisko powinien opuścić Koke który zapracował na trzy żółte kartki. Cały Cubarsiego był dyskusyjny, w mojej ocenie nieco wymuszony przez Simeone. No a sytuacja z ręką to kuriozum. Rumun swoje zrobił, na rewanż Realu z Bayernem pewnie już Marciniaka szykują

0

@panczo nie przesadzajmy. Może Koke powinien wylecieć, ale to nie oznacza, że Cubarsiemu się czerwo nie należało. Gość szedł sam na sam, był kontakt, czerwona ewidentna.

0

@panczo Co roku nas przekrecaja tak samo jak z Interem co kopna Martina Gerarda w noge w kluczowej sytuacji dokladnie 40sec przed koncem tak i w tym meczu, wydaje mi sie ze awantura z Florkiem nam nie sluzy. A najlepsze bylo jak wytlumaczyl Marciniak te kopniecie ze.. nie bylo brutalne... O JAAAAAA NO TAK BO KU..WA W PILCE NOZNEJ MOZNA KOPAC PO NOGACH!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?