La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

1

Czyli Mbappe to trochę kukułcze jajo. Z nim PSG nie umiało wygrać LM, odszedł, a Ci wygrali wszystko. Real bez niego też był mocniejszy niż z nim.

No i kolejny rok bez Ligi Mistrzów i Złotej Piłki, bo nie chcę mi się wierzyć, że za samo Pichichi miałby ją dostać. Ok, są Mistrzostwa Świata i Francja jest jednym z faworytów, ale przecież inni Francuzi (Olise, Dembele) mają już lepszy sezon z klubem. Pięknie, oby tak dalej. :D

1

@Giwera nie ma szans na ZP dla Mbappe ;) chyba że madrycki magnes zadziała ale to byłoby grube nadużycie.

2

@mmaciass Nie no, nawet ten magnes nie pomoże. Nie ma opcji. Gość pewnie jej nigdy nie wygra. :D

1

@Giwera Mbappe to nie tylko najlepszy strzelec ligi ale tez obecnie LM (chyba tylko Kane moglby go dogonic - ma bodajze 3 gole straty)

Mbappe ma 40 goli w sezonie, gdzie Dembele grajac w Ligue1, ma ich 16.

Jednak Dembele sezon temu mial duzo wiecej bramek - 35 wiec na teraz to nie ma z czego mu dawac ZP.

Z PSG juz bardziej Vitinha albo Kvara (za wystepy w LM)

Akurat jak Francja wygra MS to Mbappe ma ogromna szanse na ZP - szczegolnie jak tez pobije rekord goli na MS (a pewnie tak bedzie przy wygranej Francji)

1

@mekston Tylko pomijając Dembusia mamy jeszcze Olise, który ma 18 goli i 26 asyst licząc wszystkie rozgrywki. I to on jest obecnie najlepszym francuskim piłkarzem w tym sezonie. Bayern już ligę wygrał, w PN z dużymi szansami i w LM ich skreślać nie można. Także tam ciągle jest szansa na tryplet, a Olise może być jednocześnie najlepszym asystentem Bundesligi i LM.

A to ciągle mówimy tylko o Francuzach, a mamy właśnie Vitinhę (ale to PSG musiałoby zgarnąć LM i Portugalia MŚ), albo Kane, który idzie po złotego buta i też jak Olise ma szansę na tryplet (a jeszcze są MŚ, gdzie nawet jak Anglia ich nie wygra to Hurricane będzie jednym z faworytów do króla strzelców). Żółwiowi by było na rękę jakby Atletico/Arsenal zgarnęli LM.

Moim zdaniem ciężko będzie miał Mbappe, żeby wygrać ZP w tym roku, choć nawet teraz ciężko przewidzieć, bo MŚ mogą być kluczowe i nagle sezon klubowy nie będzie miał aż takiego znaczenia.

1

@Giwera Olise ma swietny sezon klubowy to fakt, tylko tutaj mam obawy o PR - ze wlasnie jak Mbappe pobije Klose, cos nastrzela na MŚ to moze byc hype

Ale jesli Olise gralby dalej bardzo dobrze na MŚ to w sumie dlaczego nie

Natomiast Mbappe np konczacy jako najlepszy strzelec ligi, LM i MŚ - to moze sie przebic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?