La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

0

Mecz w Zabrzu idealny, by padł z dupy gol dla Korony w 92 minucie na 0:1..

Ale rzuciłem klątwę haha

1

@michal26 Nie tak z dupy dla Górnika padł wcześniej.

1

@FcPortoFan1999 z punktu widzenia europejskich pucharów - dobry wynik. Wolę Zabrze, niż Zagłębie Lubin, Wisłę Płock, a nawet GKS Katowice.
W ciemno biorę taką kolejność:
Lech, Jaga, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa (obojętnie czy Raków, czy Zabrze z PP. Chociaż lepiej, by Raków), no a na 5 GKS Katowice/Legia Warszawa. Nikt inny

0

@michal26 Gieksa dość wytrzymała potrafi być i jednocześnie widowiskowa.Ja wiem że to tylko 2 mecze w Częstochowie i Poznaniu ale jednak takie coś imponuje.

0

@FcPortoFan1999 no dlatego jak mam wybór oni, albo jakieś Wisły Płock, to wolę Gieksę

0

@michal26 Bo będzie trzeba oprócz takiej stałej trójki dobrać zapewne dwie świeżynki.Legia mimo iż matematycznie nie ma jakiejś gigantycznej straty to wszystkich w raptem 5 kolejek nie przeskoczy+jest Lechia której 5 punktów odjęte będzie się wahać na koniec sezonu.

1

@FcPortoFan1999 no wszystko zależy od tego, jak ten "piąty" i ci tuż za nim, grać będą. Nie mam przekonania, by Zagłębie, Wisła Płock, GKS, Motor raptem teraz punkty zdobywali. Raczej, poza Gieksą, to są w słabszej dyspozycji

0

@michal26 Największe obawy to bym miał o Wisłę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?