La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

2

Rubi broni 7 bp w 4 gemie

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@mekston Flis jest po prostu lepszym zawodnikiem w meczu i wkrótce i tak przełamie.

0

@FcPortoFan1999 pokolenie lat 90tych ma problemy z pokoleniem lat 00

0

@mekston Spodziewałem się tych problemów.Takie Andrzejki to już przy latach 2000 zwykłe stare Wujki.

0

@FcPortoFan1999 chyba ze Rubi chce byc clutch teraz

0

@mekston Chcieć chce ale nie może.

0

@FcPortoFan1999 ale wicemistrzostwo Barcelony to i tak swietny wynik - mozna celebrowac

0

@mekston Będzie trzeba bo od finałów turnieju sobie odpocznie na jakiś czas.

0

@FcPortoFan1999 chyba ze garros

0

@mekston Nie no.Tam to Sinner zagra i przegra z Garfieldem.

0

@FcPortoFan1999 Garfia ma nadgarstek akurat

Patrz lepiej jaki comeback Rubiego, a nie bzdury i klatwy dajesz na kontuzje, cierpienia

0

@mekston Garfield wygrywa i w Rzymie i w Paryżu a następnie będzie w mediach mowa o tzw. Garfieldzim szlemie na Wimbledonie.

0

@FcPortoFan1999 xd, skoncz te glupie klatwy

Garfia ma nadgarstek - to jest masakra dla tenisisty, jaki Rzym, jaki RG xd

0

@mekston Nie skończę bo tak będzie.Andrzejek ma więcej szczęścia niż rozumu.

0

@FcPortoFan1999 skoncz, bo bzdury piszesz i zobacz co z DelPo sie stalo

Garfia ma nadgarstek i na razie to nie wiadomo co dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?