La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

5



+1.



Godts.



LS.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

3

@blakkudium z Hiszpanii LS to pewnie Virgil albo Garbaty.

3

@Lionel_Messi10 Ewentualnie Yeremay Hernandez z Deportivo, który był łączony też z Barcą. Moretto nie wspominał o LS z La Ligi.

Chociaż żałuję, że nie rozważają Godtsa. Ponoć to ciekawy LS i zawsze warto go mieć na oku.

2

@blakkudium Yeremay a kto to kurla jest? Jakis placek co nikt o nim nic nie wie xD

Niech nie robią popeliny Deco wraz z Grubym.

1

@Lionel_Messi10 To ogólnie ciekawy przypadek, bo gość ma 23 lata, gra w Deportivo La Coruna, ale już od 1-2 lat chce go Napoli, Chelsea czy Sporting. Deportivo potrafiło odrzucać oferty w wysokości 25-30 mln € (piszę z głowy teraz), żądając 40 mln €.

2

@blakkudium To niech go zabierają do siebie, nawet nie wiadomo kto to jest xD

Chelsea to wszystkich chce a pozniej oddają za grosze.

1

@Lionel_Messi10 Chelsea, to jeszcze pół biedy, ale zainteresowanie Napoli czy Sportingu już coś mówi. Sam jednak wolałbym Abde, jeśli to ma być ktoś z La Ligi.

2

@blakkudium No czaje, z LaLiga to tylko Abde albo Virgil i byłoby git wtedy ;-)

1

@Lionel_Messi10 Wolałbym, aby Virgili pograł sobie jeszcze sezon w Mallorce. Abde już jest otrzaskany w Betisie. Dodatkowo, nawet jako rezerwowy, pogra lekko te +/- 2000 min, przy częstszych urazach Raphy, więc powinien być zadowolony.

2

@blakkudium Ja tam wolę Virgila ale Abde tez dobry, jakby któryś z dwójki przyszedł to będę zadowolony ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?