La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Ahahah ale bekowa końcówka meczu Phily Boston, dobrze że jakoś się udało tej Phily to ugrać xd

2

@BojanKriKicz 76ers ośmieszyli Boston. Nie wystarczy walić trójki xD
49 rzutów za 3 oddali hahahhaha

Ja rozumiem, że bez Jaysona Tatuma grali, ale bez przesady. Phila gra z Embiidem bez kolan i po operacji wyrostka robaczkowego i już w sumie z umierającą gwiazdą - Paulem Georgem.
No i Maxey - ten faktycznie jest przekot.

Nie zmienia faktu - Phila nie ma ławki za bardzo. Tak mało kto gra, a oni dosłownie ośmieszyli ekipę z Bostonu.

0

@michal26 i przy okazji samych siebie bo przy takiej przewadze jaka mieli na koniec 3q i skuteczności Bostonu za trzy Boston ich doszedł na 1 punkt xd

0

@BojanKriKicz no Boston dzisiaj naprawdę był karykaturą koszykówki.

Im brakuje centra. Po prostu. Powinni oddać 2 skrzydłowych za jednego centra porządnego. Mają 3 i żaden się nie nadaje do gry kombinacyjnej.

Spokojnie mogą się wymienić z Lakersami, którzy właśnie potrzebują skrzydłowych..
Chociaż Boston poza Brownem i Tatumem - wybitnych skrzydłowych nie ma.
Skład do rebuildu IMO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?