La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

0

Ten cały Kwiecień przez 6 lat bodajże pompował kasę w Wieczystą z zamiarem awansu do Extraklasy,a na ostatniej prostej się wycofuje.Frajer bez zasad,ale pisałem tu już mnóstwo razy że ten pigularz to podejrzany typ a Wieczysta to była dla niego znakomita pralnia pieniędzy.Teraz wyprane w Wieczystej pieniądze zainwestuje w Wisłę z hasłem na ustach"Tak się żyje frajerzy"...

1

@Bernard777 Na pewno już się wycofuje z Wieczystej?

2

@FcPortoFan1999 Sam Kwiecień to zdementował. Ja mu w 100% nie wierzę więc trzeba czekać na rozwój sytuacji.

0

@mordini123 To może jeszcze się zastanowi jeden sezon.

1

@FcPortoFan1999 Już zaczynają odpuszczać tak jak dzisiaj z Miedzią.To wisi na włosku ale myślę że poczekają do końca sezonu z ogłoszeniem tego.

0

@Bernard777 Z baraży raczej nie wyskoczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?