- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
0
Nie ma to jak z rana wypić prawdziwe i gorące kakao z ameryki południowej :) Dobrego dnia wszystkim !
0
@Aequlibre a to witam kolege w klubie, bo ja żlopie tak od kilku lat :P aczkolwiek jakie gorące? pamiętaj, że kakao lubi niezbyt dużą temperaturę żeby zachowało wartości, tak 60-70 stopni
0
@ranger3120 No to teraz pytanie jakie kakao ? Ja kupuje surowe kakao nieodtłuszczone w całości, musze je rozpuścić żeby można było je wypić, robię to w kokosowym mleku. A Ty jak ?
0
@Aequlibre ja kupuje też surowe, wcześniej brałem 1kg z magicznegoogrodu (taka strona), a teraz biorę z brainmarket, wrzucam 2-3 łyżeczki i zalewam wodą 60-70 stopni, mieszam, dodaje śmietanki i szczypte soli (dla zabicia goryczki), jakiegoś słodzika (ja daje erytrytol), mieszam blenderem i sobie pijam :D
0
@ranger3120 Czyli masz już rozdrobnioną ? Ja kupuje w całości z manufaktury sopockiej - jest 3 razy droższa, ale spróbuje następnym razem tej co pijesz. A magiczny ogród znam, zamawiam zioła od nich :)
0
@Aequlibre tak, nie kupuje w całości tylko już zmielone, ale surowe :) i w zależności od producenta to na brainmarket płacę coś 110zł, na magicznymogrodzie jest chyba za 130
0
@ranger3120 to za kilogram bardzo dobra cena, ja za kilogram musiałbym zapłacić 249 zł. Fakt, że mam 5 różnych kakao i herbatkę z kakao, jednak różnica jest spora. W jakich dawkach pijesz, od jak dawna i czy masz jakieś efekty ?
0
@Aequlibre 10-15g dziennie, pije chyba z 5-6 lat, nie pamiętam dokładnie no a czy jakieś efekty? pije raczej z przyzwyczajenia, mnie kakao raczej nigdy szczególnie nie pobudzało ;P