La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

2

Głosowałem na KO, nie wstydziłem się tego bo trzeba było się pozbyć PiSu.

Na następnych wyborach będziemy się pozbywać KO

0

@Drozdu7 i obudzimy Piłsudskiego !

1

@Drozdu7 czyli w następnych głosujesz na PiS? Xd

7

@Drozdu7 czyli nurkujesz w szambie i tylko wybierasz czy to z lewej czy to z prawej. A może by tak - dla odmiany - zrobić coś co ma sens? :)

3

@Azi Czyli co? Olać wybory? Przynajmniej sumienie czyste.

1

@Azi a cóż ma sens? Powiedzże mi!

2

@Azi u nas w tym momencie nie ma żadnej sensownej opcji, bo na ideowców spod brunatnej bandery głosować się nie powinno.

0

@maroon możesz. Możesz też korzystać ze swoich praw do demonstrowania niezadowolenia w jakiś bardziej sensowny sposób niż na LaBambie strony kibiców Barcelony. To czego politycy się boją to niezadowolenia społecznego - szczególnie ich grupy docelowej.

Masz więc wybór: możesz dalej głosować na lewe, prawe albo środkowe szambo albo możesz też wyrazić swoje niezadowolenie w sposób sensowny.

1

@Azi "Masz więc wybór: możesz dalej głosować na lewe, prawe albo środkowe szambo albo możesz też wyrazić swoje niezadowolenie w sposób sensowny."

Czyli jaki?

0

2

@Azi Czyli jaki jest ten sensowny sposób?

4

@maroon kolega Azi chyba z polityki bo świetnie opanował umiejętność nieodpowiadania na pytania...

0

@maroon @Bobo25 możecie np. zrobić to co często robią rolnicy. Albo ostatnio pracownicy Dino tylko Ci akurat nie z powodów politycznych.

2

@Azi No ok - możemy, tylko powiedz mi na przykład co dały strajki kobiet?

0

@maroon zmianę nastawienia społecznego. Choć to akurat kiepski przykład. Tematy takie jak aborcja nie powinny mieć nic wspólnego z polityką.

0

@Azi a może jak górnicy...
Co z tego że mają największe przywileje kosztem innych podatników jak wyjdą na ulicę podpalą opony, zrobia demolkę i nikt ich nie ruszy...

0

@Bobo25 dobry przykład. Weź z nich... przykład :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?