La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1033 Culés

1

dobry ten przepis z zasłanianiem ust, po co mają to robić? to niczemu nie służy, choć direct red card jest moim zdaniem na chwile obecną zbyt surową karą

4

@MICHU2 Dokładnie. Moim zdaniem powinni napominać, a nie wykluczać zawodników.

W sumie po co Ci piłkarze zasłaniają usta? No oczywistym jest, że chcą obrazić. Przynajmniej teraz nie będzie jakichś dochodzeń co powiedział, do kogo powiedział, czy było to rasistowskie, czy też nie. Prosta piłka.

1

@Zoker Często zakrywają usta, gdy chcą coś powiedzieć drugiemu piłkarzowi a nie chcą wtajemniczać w to media. To było normalne zachowanie do meczu Real-Benfica.

0

@turhiay "Normalnie" zachowanie.
Jak nie chcą w to wtajemniczać media, a są to sprawy prywatne, żart czy cokolwiek innego, niegroźnego, to mogą sobie to powiedzieć w tunelu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?