La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1722 Culés

0

Bądź mną:
- czekaj na wizytę do specjalisty parę tygodni
- udaj się wreszcie, dostań skierowanie na USG (wewnętrzne)
- od kilku tygodni dzwonisz i próbujesz się łaskawie zapisać mając skierowanie (!!), ale zostajesz zrzucany na drzewo, bo podobno brak terminów, nie możesz dodatkowo zapisać się w innym mieście, bo nie

Żart? Nie. Absurd NFZ. Masz skierowanie i nie możesz już nawet zapisać się na wizytę i cierpliwie czekać kolejny rok na jej realizację....

3

@bartulek98 standard. W naszym kraju obecnie lepiej nie chorować. Lekarze święte krowy a jeszcze ich za mało, póki co brak recepty na to wśród "elity" politycznej

0

@mmaciass Może jednak trzeba się zapisać do partii? :V

1

@bartulek98 Przecież mogłeś zapisać się do KO, dawno byłbyś po zabiegu, a może nawet wyleczony. Sam sobie jesteś winien.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?