La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

25



W klubie panuje optymizm.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

1

@blakkudium optymizm to nasz as w rękawie ^^

0

@blakkudium dupa nie oferta. Założę się że nie ma kasy

10

@Faro Jak ku*** nie mieliby kasy to by się tak nie napalali na niego XD

10

@Faro Co ty masz w glowie? Wez ty mysl człowieku.

Po co robic cyrk nie majac kasy na transfer wtf?

1

@blakkudium Niczego innego się nie spodziewałem. W Barcy zawsze wszyscy upojeni, to jak ma nie być optymizmu? Gdyby Laporta był dinozaurem i doniesiono mu, że w kierunku Barcelony zmierza asteroida, to komunikat byłby identyczny.

0

@Sulimo idź lepiej poczutaj o wulkanach, no sam się gotujesz jak jeden z nich a później robisz z siebie ofiare
@Moderacja

12

@Faro Nie no chłopie nie brnij dalej i sie nie kompromituj.

Zwracam uwage na brak logiki w twoim komentarzu. Jaki sens robic takie podchody po piłkarza nie majac na to kasy? Wyjasnij.

1

@Dari0G Czekają bo w tej chwili to Atletico w razie co zostanie z graczem który nie chce tam być. Grają więc na czas, bo Atleti może wzięłoby teraz 150mln i nie znamy się. A oni poczekają do sierpnia, gdzie czasu będzie niewiele. Wtedy do materacy dotrze że kurde.. nikt się nie zgłasza, ten Alvarez nie chce tu być. Simeone powie że nie chce takiego zawodnika w drużynie, i będą skłonni zaakceptować niższą ofertą, tak to widzę :):)

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?