La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

2

Gordon zaraz się rozkręci xdddd. Nie rozumiem decyzji Flicka. Zamiast postawić na Rashforda który się sprawdził i zaadaptował, to kupiliśmy za 80 baniek kota w worku...

4

@Piotr,1985 Porównaj sobie staty pressingowe Gordona, a Rashforda to będziesz mieć odpowiedź.

0

@macio_944 co z tego jak ten Gordon jest bezproduktywny...

0

@Piotr,1985 no sprawdził, udowodnił że jest śmierdzącym leniem i nie warto na niego grosza wydawać już Flick wolał Fermina na skrzydle żeby tylko się z nim nie użerać

0

@Soetie a co mnie obchodzą jakieś skoki presingowe... Na skrzydle piłkarz powinien być efektowny i efektowny a nie biegać za piłką jak jakiś biegacz... Lepiej mądrze stać niż głupio biegać... Od pressingu są inni a ten cały Gordon całymi tygodniami nie jest w stanie strzelić gola z tego co wiem. Rashford był o 4 razy tańszy i do tego sprawdzony już a tu... Kupiliśmy niewiadomo kogo za 80 mln. Nie wiem może i się sprawdzi, może Flick widzi coś w nim co my nie widzimy ale na ten moment jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu

0

@Piotr,1985 dlatego jesteś tylko kibicem, a trenerem jest Flick którego taktyka opiera się na nieustannym pressingu bez którego rywal ma bajecznie łatwą drogę do strzelania goli przez komfort rozegrania i łatwego wrzucenia piłki za linię obrony, no ale wyjebmy Flicka weźmy ciebie bo najwyraźniej znasz się lepiej i idziemy po trofea bo widzisz g/a to już wiesz jaki piłkarz do nas pasuje a jaki nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?