- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
7
oby oby, bo plaga
3
@gumaz Tak powinno być, a nie że ten zakaz teraz nic nie daje.
2
@gumaz i my będziemy ich utrzymywać dziękuję bardzo . Do prac społecznych żeby odrobić . Najlepiej do kopalni albo kamieniołomów
0
@gumaz Czy ja wiem czy plaga.
Kiedyś czytałem że to jest co najwyżej 30k kierowców rocznie którzy nie mają uprawnień a około połowa z tego to ludzie z sądowym zakazem.
3
@Roobo popatrz ile ludzi zginęło przez właśnie takich cymbałów z zakazem prowadzenia pojazdów
3
@Irmscher10
Wychodzi jakieś 82 dziennie. Dość sporo. A trzeba pamiętać, że dotyczy to wyłącznie tych, którzy zostali złapani. Oprócz tego są jeszcze ci, którzy uniknęli kontroli.
2
@gumaz @takisobiektos Popieram.
@Mroziu I pojadą na te pracę samochodami.
@Roobo . Najczęściej jednak zakazy mają za alkohol. Odpoczynek może dobrze im zrobić.
@NeroTFP1 Właśnie.
0
@Irmscher10 No ile?
Obstawiam że statystycznie tyle samo co ludzie z uprawnieniami.
Oczywiście ich nie bronie i trzeba ich surowo karać ale mówmy o faktach