La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

1

Rzadko u mnie chodzi klima ale w takie dni cieszę się, że ją mam. :D
https://zapodaj.net/plik-ACKGRnAc0X

2

@draxidox 27 stopni? u mnie leci 18 xD

7

@draxidox klima ustawiona na 27*C xD

0

@draxidox pozdrawiam, również posiadacz

3

@VamoSBarca88 @ranger3120 jak powiedzieć że nie umie się poprawnie korzystać z klimy nie pisząc tego wprost xD

0

@draxidox Ja jakbym miał ustawioną na 27 to w zasadzie nic by nie zmieniło

0

@tadzik447
A co u Ciebie na zewnątrz jest 27 lub mniej?
U mnie na zewnątrz jest 35 stopni w cieniu, jednostka 5kW i działa super, mega przyjemnie.

0

@draxidox Mam pokój od zachodu na pierwszym piętrze. Mimo zamkniętych i zasłoniętych okien jest jak w piekarniku gdy klimatyzacja nie jest włączona.

0

@tadzik447
Generalnie klimatyzacja powinna chodzić w przedziale kilku stopni mniej niż to co jest na zewnatrz, nie jest to wiedza tajemna.

0

@draxidox Tylko co mi to da, jak w ogóle chłodu nie będę czuł?

1

@tadzik447
To chyba macie słabe jednostki xD
U mnie na zewnatrz jest 35 w cieniu, klima utrzymuje w pokojach 27 stopni i jest bardzo przyjemnie.
Przy takiej pogodzie jakbym dał 21 stopni i wyszedl z kilka razy na dwór to jest szok termiczny dla ciała i ja mam już zatoki rozwalone.

0

@draxidox Ja też, od lat się z nimi męczę, a 27 to nadal upał, szczególnie w pokoju.

1

@draxidox To ja mam w mieszkaniu 28°C bez klimy :)

No ale rozumiem, fajnie posiedzieć w 20°, ale przeziębienie niemal gwarantowane, podobnie z klimą w aucie gdzie ustawiam na około 23°

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?