La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

15

Pierwszy raz od dawna czekam z niecierpliwością na mecz reprezentacji Polski :) Lewy w formie, Błaszczyk gra dobrze i regularnie w klubie przewodniczącym tabeli Serie A i również odzyskuje forme, do tego mamy wreszcie niezłego trenera :) Grosik tez błyszczy, Milik na kadrę zazwyczaj trafia z formą. Żeby tylko do środka pola dać dla Krychy odpowiednie wsparcie i w jedziemy na autostradę do Francji!!!

konto usunięte

0

@Matt_i1992 A po Euro powinniśmy mieć porządnego partnera dla Glika w obronie w postaci Bielika, który gra od tego sezonu u21 premier league na środku obrony i wychodzi mu to coraz lepiej, na eliminacje do MŚ 2018 powinniśmy mieć solidną pakę. Do tego możliwy transfer Linettego do mocnego klubu i problem z brakiem rozgrywającego będzie rozwiązany.

konto usunięte

1

@konrados1231 Oczywiście jak sobie da radę w tym mocniejszym klubie(patrz Furman).

0

@konrados1231 No Lech cały gra słabo wiec tez Linetty gra słabiej. Ale nie sądzę że zagrał by gorzej niż Jodłowiec..

konto usunięte

0

@Psychoterapy Jakoś jestem o niego spokojny, nie przypadkowo interesowali się nim działacze bodajże City czy innych czołowych drużyn Premier League, może w końcu jakiś polski piłkarz zaistniał by w tej lidze bo ile można czekać, poza bramkarzami nasi nie mają czego tam szukać.

0

@konrados1231 Jest też Paweł Dawidowicz który zbiera fajne noty w rezerwach Benfici

konto usunięte

0

@Matt_i1992 Zobaczymy, jeśli Nawałka postawi na niego w najbliższych meczach i da radę to powinniśmy mieć z niego pożytek w przyszłości, oby nie stawiał na Jodłowca i Mączyńskiego bo obaj obecnie to porażka niestety.

konto usunięte

0

@jasiek12 Jak mówiłem to są bardziej opcje na przyszłość, na eliminacje MŚ 2018 czy już bardziej na sukces na Euro 2020.

konto usunięte

0

@jasiek12 Szkoda, że Nawałka nie powołuje Polańskiego, który daję rade w Bundeslidze wtedy problem z pomocą mieli byśmy z głowy, Krychowiak i Polański w środku, a Błaszczykowski i Grosicki na skrzydłach.

0

@Matt_i1992 Mam pytanie: czy juz sa nomiacje do bramki roku a jak sa to jakie?

1

@konrados1231 W tej chwili obok Krychowiaka postawilbym na Zielinskiego,gra regularnie zbiera dobre noty i co najwazniejsze potrafi grac do przodu nie to co ten mierny Maczynski.

0

@konrados1231 Tez na nich patrzeć juz nie mogę!!

konto usunięte

0

@kuba1624 Też bym się nad nim zastanowił, gdyby zmienić taktykę na 4-4-2 wtedy w pomocy postawił bym na Krychowiaka i Linettego bądź Jodłowca, na bokach zagrali by Grosicki i Kuba, a w napadzie Lewy i Milik choć zastanowił bym się też na ustawieniu Lewego jako cofniętego napastnika, a przed nim Milik wtedy było by choć trochę kreatywności przed polem karnym.

0

@konrados1231 Zielinski w Empoli gra teraz jako 6/8 nie jak kiedys jako 10 i coraz lepiej mu to wychodzi. Wiec wolalbym jego od Karola,bo Karol ostatnio jest bez formy ;)

0

@Matt_i1992 Powiedzcie no mi panowie jakim cudem w tej reprezentacji jest Mączyński? On ma chyba jakieś plecy w pzpn

0

@Rastafarnianin To jest pupilek Nawałki i nawet z urwaną nogą pewnie dostalby powolanie do kadry.

konto usunięte

0

@Matt_i1992 Wszystko fajnie, ale Grosik prawie w klubie nie gra, Arek tez stracił miejsce w składzie.

1

@Matt_i1992 Spytam z ciekawości. Gdzie Grosik błyszczy?

0

@kamilo0066 W kadrze a to najważniejsze :)

0

@Matt_i1992 Hmm zagrał nienajgorszy mecz z Niemcami, a z Gibraltarem nie oceniam z wiadomych względów. Natomiast wcześniejsze mecze to raczej przeciętne, więc nie wiem gdzie ten błysk. W klubie głównie ława.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?