- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
5
Mam tutaj pewne pytanie co do Sampera, o gościu krąży tyle legend i jaki to on genialny nie jest, ale czy tak naprawdę jest? Od Lucho wielu powołań nie dostał, od trenera kadry U21 też nie za dużo (2 występy).
I teraz pytanie, skąd takie opinie? Sam w poprzednim sezonie oglądałem Barcelony B i jakoś mnie nie przekonywał(Gumbau radził sobie lepiej według mnie). Według mnie trzeba go wypożyczyć do klubu z pierwszej ligi i zobaczyć co i jak, bo Halilovic też nie zachwycał, a teraz gra jak z nut.
2
@Homeopata8989 Samper to nic innego jak wykreowana przez media gwiazdka La Masii. Może i ma jakiś tam talent, i pewnie zaraz ktoś wyjedzie z meczem z Apoelem w LM w poprzednim sezonie, jak to on świetnie wtedy nie zagrał. Ale co z tego Adama, Munir, Sandro, Halilović, Delofeu, czy Denis już dawno w rezerwach nie grają, jednym się wiedzie lepiej, drugim gorzej, ale ich kariera się rozwija. Samper cały czas stoi w miejscu.
0
@sidzej Dokładnie! Samper jako dzieciak był w gazetkach, w internecie pompowany jaki to on jest zajebisty, jaka inteligencja piłkarska, jaka przed nim przyszłość... no i się zatrzymał w miejscu. Mecz z Nikozją - no zajebiste spotkanie, podania do najbliższego kolegi z drużyny, ze dwa czy trzy dłuższe na skrzydło i spokój przy operowaniu piłką (ciekawe czy miałby srakę jakby na niego biegł taki Antoine czy Ronaldo, którzy potrafią wykorzystać okazję jeden na jednego. I że tak powiem - reprezentacja Hiszpanii u-ileś tam: Munir/Deulofeu - asysty i bramki, ciągną drużynę za pysk i wywalczają punkty. Mogę się mylić co do kadry i wieku, ale wiem, że Saul Niguez wpieprza Sampera na śniadanie i wydala go jeszcze przed obiadem... do tego Ceballos, który jest/będzie zawodnikiem Realu i jeszcze Oliver Torres (ofensywny, ale warto o nim wspomnieć), który dostał od Simeone szansę, a od szatni Atletico #10 na koszulce i podziękował za to solidnymi występami jak na 20-latka. Samper bye bye do Arsenalu, gdzie posiedzi z Bielikiem w rezerwach, bo nie wygryzie Coquelina, a o wyższej linii pomocy nie wspomnę (Ozil, Santi, Jack, Aaron).