- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1543 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1543 Culés
0
We wtorek u mnie ma być śnieg, super po prostu... A to dopiero październik:(
0
@xwiktoriax U mnie jest +33, wpadaj :D
0
@Lukita Tee, to gdzie Ty jesteś?:D
0
@xwiktoriax Na sanki sobie pójdziesz.. :D bylo upalne lato, to teraz bedzie mroźna zima ;) a jeszcze 2 miesiące temu.. 10 sierpnia było 34 stopni, umierałem z upału, a teraz 2 miesiace później juz o śniegu gadaja :D
0
@xwiktoriax Daleko, ale poczekam na Ciebie :D
0
@xwiktoriax Za to w styczniu będzie ciepło :)
0
@kondziu=barca Daj spokój.. I codziennie rano do szkoły ponad 1,5 km..:')
0
@Lukita Haahhahaha :D
0
@xwiktoriax Dasz rade :) przeżyłem te upały to i zime przezyje, Ty tak samo, chociaż wolałbym te albo bo wtedy szkoły nie było :)
0
@xwiktoriax Ja pieszo chodzę a mam jakieś 7 km :D
0
@Vernon_Roche O ja:x ile Ci to zajmuje?:D
1
@xwiktoriax Mi 5 kilosów zajmowało 45 minut :D
1
@Neysi Jakim cudem?:d ja 1,5km idę w ponad 30minut hahahaha :D
1
@xwiktoriax Na początku szłam godzinkę, ale potem się wyrobiłam :P zazwyczaj szybko chodzę jak idę sama.
0
@Neysi Ja straaasznie wolno chodzę, musze się postarać szybciej bo codziennie się spóźniam :D
1
@xwiktoriax Motto jednej z moich idolek jest " nie ważne jak bardzo jesteś spóźnionia nie spiesz się" :) chyba powinnam zacząć się do tego stosować. Chociaaaaż co prawda przy szybkim chodzeniu lepiej się chudnie!
0
@Neysi O tak, to prawda :D
0
@xwiktoriax 40 minut :P.
1
@Neysi Słabiutka Ty :D ale nie przejmuj się, ja też tak zaczynałem
0
@Vernon_Roche Najgorsze uczucie, kiedy akurat mam autobus i jade bez biletu, i przystanek przed szkołą łapie mnie kanar.. Eh:')
0
@xwiktoriax Ojojoj, mnie 2 razy złapał ale mnie nigdy nie spisali.. Jakoś mi się poszczęściło i od tamtego 2 razu wolę iść na nogach niż jechać na gape :D a Ty przecież do szkoły masz dosyć blisko ;)
0
@Vernon_Roche 1,5km blisko? Gorzej Ci kolego?;D
0
@xwiktoriax No może dla mnie to blisko :D