- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
1
Mega sensacja nie jest odpadniecie Holandii z Euro
Sensacja jest pokazanie srodkowego palca wlasnemu ojcuprzez syna juniora Cristiano. Tak go wychowuje? Calkiem niedawno jego syn ogladal manite i zatrzymal fotke jak cristiano ogarnial wynik 5-0 ma skarpetki Barcy
i woli LEo .
Oj dzieje sie.
8
@Wojciech6 Jego syn jego sprawa jak go wychowuje co nam do tego? Irytują mnie takie wpisy.
Nie jestem zwolenikiem CR7, ale to jak wychowuje syna jest wyłącznie tylko jego sprawą.
6
@Wojciech6 No i?
Co komu do tego jak sie zachowuje syn Grzmota? To jego zycie prywatne niech robi co chce jak dla mnie to moze ten palec wsadzic ojcu w dupencje.
Nie trawie goscia nigdy go nie lubilem ale to jak wychowuje swoje dziecko jest jego sprawa :)
1
@Stig Hahaha co do sekundy :D
2
@Wojciech6 Boże chroń LA RAMBLA przed takimi komentarzami. Rozumiem, że masz problem z tym, że Ronaldo dostał dziś nagrodę złotego buta i tym bezsensownym komentarzem chcesz odreagować. To jak wychowuje syna jest wyłącznie tylko jego sprawą. Tak jak kolega niżej napisał.
1
@Wojciech6 To, jak wychowuje swojego syna to nie twój zasmarkany interes, za przeproszeniem. Zgadzam się z przedmówcami. Są granice tej nagonki na Crisa. Przekraczają ją tylko zwykli i prostaccy hejterzy.
0
@Lukita Zgadzam się! :)
2
@Wojciech6 Jak ja noszę białe skarpetki, to jestem kibicem Realu? ;)
0
@ViscaBarca123 Nie czepiaj sie go...
Czy to jest wazne ze Holandia 1 raz od 32 lat nie zagra na ME?
Czlowieku!! Syn Cristiano Ronaldo pokazal ojcu srodkowy palec czy ty tego nie rozumiesz????
1
@Lukita Czy ja gdzies podalem ze mam problem z jego zlotym butem?
Nie wrecz przeciwnie niech wygra ich drugie tyle bo to nam daje tytuly
a na drugi raz czytaj ze zrozumienim bo z tym masz problem.
Pokazanie ojcu tego palca o czyms swiadczy a jesli przechodzicie do tego obejetnie to tez o kims tutaj to swiadczy.
0
@ViscaBarca123 nie bo nie ma na nich loga realu
1
@boojan27 czytaj ze zrozumieniem bo polowa twojego postu jest kompletnie bez zawartosci merytorycznej o ktorej ja nawet nie wspomnialem.
3
@Wojciech6 A może właśnie dobrze go wychowuje, skoro pozwala mu na kibicowanie Barcy i Messiemu? Złym ojcem byłby, gdyby na siłę kazał mu wielbić siebie...