La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

konto usunięte

0

.. i jutro kolejna wyśmienita niedziela:

Villarreal - Celta (sam mecz w teorii mało ciekawy, ale bądź co bądź to pojedynek drużyn z TOP3 ^^)
Real Sociedad - Atletico
Napoli - Fiorentina
Inter - Juventus

0

@derlis Czemu Villarreal - Celta miałby być w teorii mało ciekawy? Przecież obie drużyny grają naprawdę ciekawą, ofensywną piłkę i zawsze się na nich dobrze patrzy. A do tego w tym sezonie póki co jedni i drudzy są w gazie, więc zapowiada się ciekawe widowisko...

(...którego i tak nie obejrzę, bo mam za dużo roboty :( )

konto usunięte

0

@Ledsbourne W teorii, bo te drużyny to nie są jakieś potęgi futbolu ^^
Teoria, a praktyka to dwie różne rzeczy.. w teorii to starcie Juventusu z Monaco w LM zapowiadało się ciekawie, a obejrzałem chyba najnudniejszy dwumecz w historii tych rozgrywek.. niemniej jednak jedynym wartym uwagi faktem przy meczu Celty z Villarreal jest to, że póki co są wysoko w tabeli.. gdyby okupowali miejsca w przedziale dajmy na to 8-13, to koneser dobrej piłki uwagi raczej by nie zwrócił..

0

@derlis E tam, koneser dobrej piłki zawsze zwraca uwagę na drużyny grające dobrze, a nie "historyczne potęgi", Yorcku. Dzisiejszego meczu Liverpoolu z Tottenhamem nawet nie włączam, bo od dobrych paru lat każdy "hit" BPL, który próbowałem obejrzeć, okazywał się nudnym niewypałem :)

konto usunięte

0

@Ledsbourne .. z drugiej strony efektywność nie zawsze idzie w parze z efektownością.. mimo, iż taka drużyna jak np. Angers jest póki co rewelacją Ligue 1, to ich pojedynku z PSG raczej nie obejrzę, bo zwycięzca jest dla mnie i tak oczywisty.. koneser dobrej piłki ogląda drużyny grające dobrze, to prawda, ale dobrze grają najczęściej właśnie "historyczne potęgi" ^^

btw. o co chodzi z tym "Yorckiem"?
O ile dobrze pamiętam, nazywasz mnie tak(?) już drugi raz ;o

0

@derlis Nawet nie wiedziałem, że jest taka drużyna jak Angers :v

A z potęgami to różnie bywa, ja bardziej oglądam np. w LM mecze tych znanych drużyn, bo są znane, kojarzę zawodników i generalnie wiem, czego się mogę spodziewać - a inna sprawa, że lepszy może okazać się mecz Zenitu z Pireusem, który leci równolegle. A historyczne potęgi też ostatnio ciężko oglądać - kiedyś sobie puściłem mecz Interu z Milanem i bronili jedni i drudzy frywolnie niczym Granada :P

A z tym Yorckiem, to tak sobie spekuluję :)

konto usunięte

0

@Ledsbourne Akurat w Zenicie jest ciężko jeśli chodzi o efektowność i ogólną ciekawość, wierz mi.. poza czymś niecodziennym w wykonaniu Hulka.. po innych graczach nie ma co oczekiwać cudów ^^

Tak właśnie sobie pomyślałem, że nawiążesz do Interu i Milanu, ale włoska liga to chyba ogólnie sama w sobie nie porywa i jeśli już oglądać tamtejsze ekipy, to raczej w Europie, czyż nie?

Hmm.. z takimi spekulacjami to jeszcze się nie spotkałem i jest to dla mnie co najmniej kuriozalne, ale w sumie nie chce mi się tego zgłębiać ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?