La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1536 Culés

2

Ehh... pewnie będę jednym z nielicznych, albo i sam, ale doping i holenderski klasyk genialny w 1/16 pucharu Feye-Ajax. Atmosfera na stadionie "karaluchów" genialna!!!

konto usunięte

1

@Stoiczkow Eredvisie dobra liga, talentów nie brakuje : )

Gdzie ten Alkmaar i to Twente, które przecież względnie nie tak dawno zgarniały mistrza..

4

@derlis Tam gdzie ich miejsce :) Oczywiście piszę to jako wierny fan Ajaxu!

konto usunięte

2

@derlis Niestety Eredivisie stacza się coraz niżej, może talentów tam jest sporo ale poziom spada i aktualnie nikt poważny tam kariery nie zrobi dlatego właśnie takiemu Milikowi jakbym mógł to poleciałbym mu żeby stamtąd uciekał, zrobił w poprzednim sezonie krok do przodu, teraz powinien go potwierdzić i do lepszej ligi.

konto usunięte

2

@Stinger Odkąd interesuję się piłką, to ta liga nigdy nie była jakaś supermocna, więc nie powiedziałbym, że się stacza.. najlepszy rezultat jaki pamiętam to pólfinał LM w wykonaniu PSV (a żeby nie Tomasson, to finał by był!).. coś szczególnego poza tym? Ajax ciągle zajmuje 3 miejsce i ląduje w Lidze Europy, gdzie nic nie ugrywa, Feyenoord bez szału, Twente i Alkmaar to rewelacje jednosezonowe były jak widać.. PSV dopiero wróciło do LM.. oczywiście mam na uwadze czas od którego mniej więcej interesuję się futbolem, bo paredziesiąt lat wstecz to oczywiście wiem, że na taki Ajax nie było mocnych.. ^^

konto usunięte

3

@derlis Nie no masz rację że Eredivisie jakoś szczególnie nigdy nie była jakaś mocna (tzn od momentu kiedy i ja zacząłem się interesować piłką) ale jednak trzymali jakiś poziom, a ostatnio coraz bardziej kompromitują się w Europie, a mistrz nie ważne czy jest nim Ajax czy PSV gra gorzej niż parę lat temu, poza tym teraz w Holandii jest dużo mniej gwiazd co też potwierdza że ci którzy wybiją się ponad poziom od razu odchodzą.

3

@Stinger Ere niestety nieustannie obniża loty, to fakt. Jestem jednym z tych gamoni co to jeszcze pamięta jej potęgę i ciągle wierzy, że się odrodzi niczym feniks z popiołów.
Co do Arka to się nie zgodzę. Na Ajax można narzekać, ale tryb szkoleniowy maja taki, że tak tu kochany Johan chciał jego tajniki za kasę sprzedać, zainteresowanym polecam google :)
Arek powinien się wzorowac na najlepszych, czyli naśladować Luisa, a ten odszedł dopiero w 2011 roku mając 24 lata i jakoś mu to kariery nie złamało!!!

3

@Stinger No i pisząc o potędze mam na myśli Ajax z sezonu 94/95 i 95/96. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie podważy wielkości tej ekipy. Jako pierwsi byli o włos od obrony LM! Dlatego jeb... Juve!

2

@Stoiczkow Ja akurat cenie Ajax , tamten Ajax ,ale bylem za Juve, ktory jako jedyny postawil im sie w finale i wygral zasluzenie, nie to co Milan rok wczesnie, antymecz byl.Tamte czasy to byla parwdziwa Liga Mistrzow:) Real juz by kilka jej nie uswiadczyl.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?