La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

9

A kogo w ogóle interesuje ten Bayern? Dajcie spokój, remis w niczym ich nie zatrzyma. W lidze mają samych ogórasów, a to że tracą punkty to normalne. Jak patrzę nie wypowiedzi niektórych tutaj czy na łonetach i tych innych to się robi niedobrze. Każdy narzeka na Robbena. Co zrobił Lewy? Nic. Przecie to kandydat numer 1 do Złotego Kamienia! Pojazd na Robbena, bo nurkował.. przynajmniej chciał coś zrobić ;) ale nie... to przez Robbena Bayern nie wygrał a Lewy nie strzela - nie inaczej..

0

@NGRonnie10 "przynajmniej coś chciał zrobić..." zabiłeś mnie hah , kiedyś jedno dziecko HD mi powiedziało,że nurkowanie to cwaniacki element gry...bez komentarza.

1

@Gaucho Haha, kolego spokojnie. Źle zrozumiałeś. Napisałem to z uśmiechem - ironicznie ;) Nie popieram nurkowania, ale rozumiem. Jedno dziecko HD powiedziało? Eee tam.. ja mnóstwo takich opinii widziałem i słyszałem ;) Nurkowanie to jest domena największego z największych, władcę tej Ziemi, Kapitana Grzmota.

konto usunięte

2

@NGRonnie10 Mnie interesuje Bayern, obok Barcy to mój drugi ulubiony zespół w Europie. Co prawda wolę jego niemiecką odmianę taką jak za Hitzfelda czy Heynkessa, ale co zrobić teraz mamy niemiecką Barceloną. Pisanie o Bundeslidze, że to liga samych ogórasów to dowód lekkiego oderwania od rzeczywistości. Wolfsburg pierwszy w swojej grupie LM, Gladbach ostatnie, ale po remisie z Juventusem, Leverkusen - drugie. Nie mówiąc o Dortmundzie. Trochę więcej refleksji zalecam, nie powinno się powtarzać oklepanych i nieprawdziwych frazesów. Może jeszcze się nie dobudziłeś z rana. Te frazesy dyskredytują dokonania Bayernu i Pepa, a wygrać Bundesligę 3 razy z rzędu to nie była nigdy łatwa sprawa. Nawet dla wielkiego Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?