La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Jest tutaj może spec od telefonów? Mam problem ze swoim LG L9. Wymieniłem gniazdo ładowania, pochodził kilka dni dobrze i potem przestał łączyć się z komputerem. Jedyne co działa to ładowanie. Mógłby mi ktoś pomóc? :D

konto usunięte

0

@messiiiiik Jak podłączasz telefon, to jak pojawi Ci się komunikat że podłączono USB to wejdź w niego i zmień tryb, bo masz pewnie włączoną opcję samego ładowania.. przełącz na tryb MTP czy jak to się tam u Ciebie zwie ^^

0

@derlis No właśnie w tym problem... Nic się w telefonie ani na kompie nie wyświetla :/

konto usunięte

1

@messiiiiik Jak może się nie wyświetlać, skoro telefon się ładuje?

Jak nie pokazało Ci się powiadomienie, to nie znaczy, że go tam nie ma.. zjedź w menu w dół i tam jest powiadomienie, że jest podłączone USB, wtedy wejdź i zmień tryb odczytywania.

0

@derlis Nic się nie pokazuje ani na tel ani na kompie :/

konto usunięte

0

@messiiiiik Próbowałeś inne kable/inne wejścia w komputerze? Skoro na początku było dobrze, to problem nie wziął się znikąd..
Odłączaj i podłączaj kabel do telefonu aż pojawi Ci się powiadomienie.. jest niemożliwe, by się nie pojawiło.. u mnie zwykle pojawia się na sekundę i znika, by mieć do niego ponowny dostęp muszę przeciągnąć palcem po ekranie w dół i tam jest powiadomienie..

0

@derlis Wszystkiego próbowałem i nie działa :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?