La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1167 Culés

konto usunięte

3

Don-Corleone oraz ja Wiśnia90 jesteśmy zdegustowani, że meczora nie ma Brazylia- Argentynka, tyle czekać a tu zonk no matko z córką, jedyna nasza.

6

@WiSNiA90 Ale za to jest meczor Chile contra dumne potomki Pablo Escobara, dobre i to :)

2

@WiSNiA90 To już pewne, czy jeszcze czekamy na decyzję?

konto usunięte

4

@Don-Corleone Oj Pablo zostaw w spokoju! Oglądnij serial Narcos, ma tyle mln a ubiera się jak mój stary :D

konto usunięte

3

@hen0x Pewne bo jak z Donem konwersację prowadzę to pewne:D Też zapraszam na serial narcos

5

@WiSNiA90 Gracias :)Wystarczy, że luknąłem na filmosław pt. "Blow " ew."Chłopcy z ferajny",jczizas, jak można było przeputać tyle mamony z handlu koką, ja pierdziu!!!

konto usunięte

1

@Don-Corleone Blow to Depp ale z Pablo to on zakopuję kasę gdzie popadnie i masz tutaj foto http://kwejk.pl/obrazek/2483801/tyle-wygrac.html

1

@WiSNiA90 A ja głupi specjalnie spać popołudniu poszedłem, coby meczyk obejrzeć, no ale trudno, zawsze można machnąć Chile - Kolumbia. A co do Narcos, to tak się składa, że skończyłem pierwszy sezon jakieś 3 tygodnie temu. Serial pierwsza klasa.

5

@WiSNiA90 Ja tak kopałem w swoim ogrodzie... że teściową przez przypadek odkopałem, a to peszek! Ładna historia z tym siankiem, ja pierdziu, istny shocking, od dziś zamiast z kastetem w dłoni, to byda chodził z sercówką, autentyko :)

konto usunięte

1

@hen0x Dla mnie mistrzostwo, ale myślałem, że to 1 sezon i koniec a tu zoonk :D

konto usunięte

1

@Don-Corleone Nie tylko, wiesz co pisane jest? Nie tylko kastet? Trza bić po ryju jak nigdy, i nie tylko, ale spoko Wiśnia wychowany.

1

@WiSNiA90 Na spokojnie mogli skończyć na pierwszym sezonie, ale w sumie dobrze, że postanowili przeciągnąć, bo seriali z polotem ostatnio jak na lekarstwo.

konto usunięte

1

@hen0x Nie no bez jaj że Pablo w 1 umiera, dzięki temu mam wąsa jak on ;D dalej ciągnąć fajny serial

5

@WiSNiA90 Ciekawe kto będzie grał pierwsze "skszypce",czy Hamesik, czy Alexis-Teksas-Podwiązka lub Bravo, takie małe przetarcie przed El Clásico, czyli Hames contra Bravo... Claudio? Całe forum liczy na Ciebie, iż powstrzymasz putka, Dalibóg!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?