- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
3
Wczoraj przeczytałem "Futbol obnażony jeszcze bardziej" jednym tchem. Pikantna, ale nie tak jak pierwsza część, śmieszne epizody z Capello, Gazzą, interesujące z Realem Madryt, rosyjskimi oligarchami, szkockimi derbami, mniej interesujące jego problemy psychiczne i założenia dot. przyszłego zawodu. Niemniej jednak polecam ją każdemu koneserowi książek o futbolu, moim zdaniem obowiązkowa serie, bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać na trzecią część, bo gość na bank ma jeszcze kilka historyjek do przekazania światu.
Lubię książki pikantne w szczegółach, w których nie zwraca się uwagi na język i wulgaryzmy (co prawda "Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie" była aż niesmaczna - na każdej stronie wóda, dziwki i ulubione słowo "ku*wa"), więc biorę się za "Ja, Ibra" oraz zamawiam "Pirlo. Myślę, więc gram". Mam nadzieję, że przed grudniem się ogarnę, bo na święta się zapowiadają jeszcze lepsze - autobiografia El Pistolero (a jak słyszę autobiografia, to musi być zajebista z pierwszej ręki), autobiografia Stevena Gerrarda (!!!) i "Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania" jakoś mnie niesamowicie ciekawi, bo w jednej książce ma być ukazany cały epizod w Barcelonie jak i projekt Bayern Monachium.
0
@Bartra_FCB Gorąco polecam Pirlo! Jest świetna. Nie czytałem jeszcze Futbolu Obnażonego ale kiedyś się za nią zabiorę. Teraz Zycie, pasja, ludzie :)
0
@Bartra_FCB Polecam ksiazke o Guardioli, mega ciekawa i jest wiele fajnych faktow z szatni Barcy :) Ja, Ibra jest zajebiście wciągająca, ale czytalam, ze jest duzo w tej ksiazce przesadzone, wymyslone itd...