La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

4

Alez pieknie sie czyta o tych kwasach w Madrycie ;))
Wszedzie wiadomosci o konflikcie Grzmot-Benitez-Perez caly czas jakies glupie niezadowolone wypowiedzi zawodnikow ;) Tego nam wlasnie trzeba bo teoretycznie na nich ciazy wieksza presja ;)
Wiele klasykow juz obejrzalem i wiem ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami ale na dzien dzisiejszy najbardziej obawiam sie Jamesa i to na niego ustawilbym Busiego ;P Odciac srodek to najwazniejsze bo tercet gowno zrobi bez nich.

0

@samo306 Chyba dawno nie było tak, że Barcelona ma podchodzi do Klasyku ze spokojem psychicznym, nikt aktualnie się jej nie czepia (poza FIFA i UEFA, na które leją), a w Realu panuje nieład i ogólnie kiepska atmosfera.

2

@PatrychoO I wlasnie o to chodzi :) Zawsze przed GD obie druzyny,media itd jednocza sie teraz (jak dla mnie) wyglada to tak ze u nas spokoj i luz mimo tych kontuzji lider co wogole podnosi morale a u bialasow wzajemne obwinianie sie klotnie z prezesem itd...
4 dni!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?