La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1055 Culés

8

To teraz wiadomo w razie gdyby cos poszlo nie tak Barcelonie.



Szefujący lidze hiszpańskiej Javier Tebas ogłosił, że jest kibicem Realu Madryt. A wszystko to na kilka dni przed hitowym meczem "Królewskich" z Barceloną.



- Jeśli powiedziałbym, że nie kibicuję Realowi, to byłbym hipokrytą. Zostałbym też nazwany kłamcą, a tego nie lubię. Wyobraźcie sobie, że najpierw opowiadam o tym, że jestem bezstronny, a potem wychodzi na jaw, że od dziecka jestem kibicem Realu, byłem na 27 meczach z Barceloną, a zwycięstwa celebrowałem w knajpach. Wolę mówić jak jest - powiedział Tebas.
Goal.com

konto usunięte

7

@poeticus3 Taki ktoś nie powinien być na takim stanowisku bo już z góry wiadomo że Real będzie zawsze faworyzowany.

konto usunięte

1

@poeticus3 No cóż, dobrze że powiedział jak jest, ale czy ktoś taki powinien być na tym stanowisku? Moim zdaniem, nie. Nawet jeśli jego działania są w pełni uczciwie, zawsze będzie ta wątpliwość, czy aby na pewno.

0

@boojan27 o czym w ogóle tu mowa? Każdy komuś kibicuje...nie ma ludzi bezstronnych, ale w pracy takie rzeczy odchodzą na bok i tyle...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?