- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
8
To teraz wiadomo w razie gdyby cos poszlo nie tak Barcelonie.
Szefujący lidze hiszpańskiej Javier Tebas ogłosił, że jest kibicem Realu Madryt. A wszystko to na kilka dni przed hitowym meczem "Królewskich" z Barceloną.
- Jeśli powiedziałbym, że nie kibicuję Realowi, to byłbym hipokrytą. Zostałbym też nazwany kłamcą, a tego nie lubię. Wyobraźcie sobie, że najpierw opowiadam o tym, że jestem bezstronny, a potem wychodzi na jaw, że od dziecka jestem kibicem Realu, byłem na 27 meczach z Barceloną, a zwycięstwa celebrowałem w knajpach. Wolę mówić jak jest - powiedział Tebas.
Goal.com
7
@poeticus3 Taki ktoś nie powinien być na takim stanowisku bo już z góry wiadomo że Real będzie zawsze faworyzowany.
1
@poeticus3 No cóż, dobrze że powiedział jak jest, ale czy ktoś taki powinien być na tym stanowisku? Moim zdaniem, nie. Nawet jeśli jego działania są w pełni uczciwie, zawsze będzie ta wątpliwość, czy aby na pewno.
0
@boojan27 o czym w ogóle tu mowa? Każdy komuś kibicuje...nie ma ludzi bezstronnych, ale w pracy takie rzeczy odchodzą na bok i tyle...