La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

1

Dosc rzadko poruszam tematy nie zwiazane ze sportem ale jakos przed meczem mozna tak podyskutowac i uslyszec sugestie "anonimowe" :))

Pytanie do plci zenskiej - co ma zrobic chlopak kiedy najpierw dziewczyna jest radosna szczesliwa itd a po chwili ma ochote cie zabic kazde twoje slowo to dla niej powod do bojki i tak przez 10-12 dni w miesiacu :P
I pytanie do panow - jak wy sobie z tym radzicie ? ;D Czasami (np dzisiaj) mam wrazenie ze schizuje przez te hustawki nastrojow ;)

konto usunięte

2

@samo306 Zapodanie czekolady powinno pomóc ;)
Czekolada pomaga w większości sytuacji międzyludzkich. Jeśli dajesz komuś czekoladę to dajesz mu chwilę szczęścia dzięki endorfinom, które daje czekolada. Na taką osobę nie można się już dłużej gniewać.

0

@Neysi 10 dni z rzedu ?:))))

konto usunięte

2

@samo306 Czemu akurat 10? Tak czy siak ja nie widzę przeszkód :D

1

@Neysi Bo to trwa 10-12 dni ;P
Potem przychodzi dzien X jakies 2 tygodnie spokoju i szczescia i znowu to samo ;)))) Widac u ciebie takich problemow nie ma skoro radzisz mi biegac z czekolada w kieszeni ;D Wyobraz sobie jakby to wygladalo siedzisz smiejecie sie potem zaczyna sie "chwila grozy" i wyskakujesz ze snickersem xD

konto usunięte

0

@samo306 Daj Wedla, to poczuje dziecięcą radość ;>

konto usunięte

2

@Moonlight Tu chyba bardziej pomoże Milka, która sprawia, że jest się delikatniejszym. Użytkownik widać ma do czynienia z przypadkiem ekstremalnym xd

1

@Neysi Tego nie da sie opisac to trzeba przezyc :D

konto usunięte

1

@samo306 U mnie nie ma problemu bo już nauczyłam moje otoczenie siły czekolady :D (żart). Wyskoczenie ze snickersem mogłoby jednak pogorszyć sytuację bo kobieta pomyśli, że ty myślisz, że ona gwiazdorzy :)

0

@samo306 Lepiej nie bo może później narzekać, że chcesz ją utyć xD
Czekolada to dobry pomysł, ale ogólnie trzeba być po prostu cierpliwym i ostrożnym w dobieraniu słów. I spróbuj z nią coś porobić, zabierz do kina albo na jakieś jedzenie xd w sumie to nie jestem w stanie dużo pomóc, bo sama obecnie nie mam chłopaka a jak już to z reguły potrafię się opanować sama z siebie xd

0

@samo306 Widac musisz ja bardzo kochac jak to wytrzymujesz :D

1

@kuba1624 Milosci sie nie wybiera sama sie przylepia do nas :P

0

@samo306 Zeby sie przylepila trzeba tez miec troche szczescia ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?