La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

konto usunięte

2

Cracovia górą na Reymonta... Koniec świata.
Mam dosyć tej gry Wisły, potencjał jest, sama gra nie najgorsza, a brakuje zwycięstw i punktów.

Piast, Legia i Cracovia... Do końca sezonu jeszcze trochę ale na ten moment zanosi się pogrom Polski w europejskich pucharach w nowym sezonie.
W Legię jeszcze można wierzyć ale i Piast i Cracovia w 5 sekund sprzedadzą swoje gwiazdy i tyle ich widziano.

konto usunięte

2

@Stinger To sa tacy ktorzy maja nadzieje na jakis sukces polskich klubow w europejskich rozgrywkach? Awans z grupy w LE to szczyt. O LM nawet nie warto rozmawiac.

1

@Stinger Niestety masz rację co do rozporządzania swoimi najlepszymi zawodnikami przez ekipy grające jeden dobry sezon. Jest to wirus. Brakuje wizji, konsekwencji, planu długofalowego, no i przeważnie brakuje kasy. Norma.

konto usunięte

0

@Brashearr hehe to samo pomyślałem dlatego cieszyłbym się z Piasta Mistrza,nie daleko Gliwic Mieszkam,podoba mi się ich gra,no i niech pokażą gwiazdeczkom z Warszawy że można zebrać za małe pieniądze skład by wygrał Lige :)

konto usunięte

1

@Brashearr Może nie sukces ale przynajmniej dwie drużyny z grupie LE (zazwyczaj Lech i Legia), a także walka w eLE przynajmniej do 3-4 rundy (zazwyczaj Śląsk, Ruch, Wisła) a Piast i Cracovia niestety mimo że aktualnie grają lepiej nie przejdą dalej jak do 2 rundy i mogę założyć się że tak będzie tym bardziej że o rozstawieniach mogą pomarzyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?