- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
4
Jakie macie zdanie na temat kryzysu TK?
0
@Criss18Barca Takie ze Platforma swiadomie narobila balaganu a teraz zrzuca wine na PIS i robi afere zeby sie tylko przy..ac ;)
1
@kuba1624 Uważasz że osoby nie mające pojęcia w kwestiach w których się wypowiadają powinny się wypowiadać?
0
@pax Uwazam ze ty nie masz pojecia.
1
@kuba1624 Potrafisz pokazać że je masz ?
0
@pax A Ty potrafiasz? Narazie nikomu tego nie udowodniles,a ta Twoja merytoryka nie jest na zbyt wysokim poziomie.
1
@kuba1624 Ja odpisałem na Twój tekst o TK, Ty nie odpowiedziałeś na temat TK. Proste
0
@pax Ja Ci odpisalem ale jak Ty nie rozumiesz pewnych faktow to co ja poradze? Nie moj problem ze nasze spoleczenstwo jest takie naiwne..
1
@kuba1624 Napisz te fakty, co zrobił PiS dobrze w kwestii TK i czy Twoim zdaniem nie złamał prawa.
0
@pax Chwila chwila,ja nie powiedzialem ze nie zlamal.. Ja powiedzialem ze zlamal po PO,oni pierwsi zlamali. A Ty jakbys kompletnie tego nie zauwazal.
1
@kuba1624 dziwne, że napisałem to w wywodzie, baaa nawet napisałem że przeprosili za to. Po co kłamiesz, Twoje kłamstwa maja króciutkie nóżki. Wskaż gdzie PiS złamało Konstytucję i która strona podporządkowuje się prawu a które nie w kwestii TK.
0
@pax Twoje argumenty maja brak sily,a mi do klamcy daleko. Nie chce mi sie z Toba dyskutowac. Dobranoc.
1
@kuba1624 tak jak sądziłem, ucieczka najlepszą forma zakończenia dyskusji. A wystarczyłoby cos merytorycznie napisac. Szkoda, ale trudno, każdy widzi .