La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

konto usunięte

1

O co Wam chodzi z tym Bayernem na wyjazdach?

Ograli chociażby Wolfsburg w DFB Pokal (3-1), Schalke w Bundeslidze (3-1), czy nawet Olympiakos w Grecji, który to Olympiakos prawdopodobnie pozbawi dalszego udziału w LM Arsenal...

Barcelona poza ograniem Atletico i Realu (taki Real ograć to.. no ale cóż, el Clasico to el Clasico) też niewiele działa na wyjazdach.. przeciwnicy co prawda nieco mocniejszi niż ci Bayernu, no ale przecież ja też mogę powiedzieć, że "mocniejszy przeciwnik na wyjeździe i leżą".. 4-0 z Bilbao, 4-1 z Celtą, 2-1 z Sevillą..

Poza tym.. Bayern ma jeszcze sporą przewagę w lidze, a najbliższy mecz Dortmund gra z Wolfsburgiem, gdzie wcale nie musi zgarnąć 3 punktów; nie jest zatem powiedziane, że ulegnie ona nagłemu pomniejszeniu..

1

@derlis Ale ważniejszy mecz z Bilbao w lidzę wygraliśmy 1-0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?