La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

0

Jaką bramkę strzeloną w ostatnich 10 latach przeciwko Realowi uważacie za najpiękniejszą???

konto usunięte

0

@camp_torres10 .. ale tylko bramki strzelone przez Barcelonę czy ogólnie?

0

@camp_torres10 Ta Iniesty była bardzo ładna.

0

@derlis Tylko przez Barce

0

@camp_torres10 Bramka Leo w półfinale Ligi Mistrzów i oczywiście bramka Alexisa, i Davida Villi chyba w Superpucharze..

0

@sidzej  masz na myśli tą sprzed dwóch tygodni?

konto usunięte

1

@camp_torres10 Hmm.. no to najlepsza była chyba bramka Alvesa w 2012 roku ^^

0

@ranger3120 Ale którą byś umieścił na 1 miejscu? :)

0

0

@camp_torres10 Ja zdecydowanie gol Alexisa na 2 0 na Camp Nou :D ośmieszył wtedy Lopeza

0

@derlis Waham się co dać na 1 miejscu Bramkę Alexisa/Villi/Alvesa, wszystkie były piękne, ale która była najpiękniejsza? Robię filmik i chcę żeby jak najwięcej osób zgadzało się z moim wyborem..

konto usunięte

0

@camp_torres10 Hmm.. chyba jednak Villi, bo tam widać, że było to jakby mierzone, a Alves to po prostu kropnął na zasadzie "co zejdzie to wejdzie".. : )

0

@camp_torres10 Chyba jednak gola Leo dałbym na pierwszym miejscu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?