La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

3

Drugi garnitur wygrał z Legia 5 do 1. Ciekawe ile by było gdyby grał optymalny skład? Aż strach pomyśleć normalnie. Mogłoby wyżej zakończyć się niż mecz Realu z Mölme. Z jednej strony człowiek chciałby, żeby polski klub zakwalifikował się do LM ale jest ta druga strona ciemniejsza. Blamaż który byłby bardzo prawdopodobny. Wyobrazić sobie na CN taką Legę lub Lecha. Założę się, że wtedy by padł rekord LM.

0

@Piotr,1985 5-2 :)

konto usunięte

2

@Piotr,1985 A ja tam bym chciał polski klub w LM nawet pomimo 6 porażek po 10-0.
Po pierwsze kasa, po drugie prestiż, a po trzecie koniec wstydliwej passy braku LM w takim kraju jak Polska.
Może same wyniki też będą kompromitujące ale czy takie Maccabi lub Malmoe narzeka? Kasy zgarnęli tyle że mają gdzieś to że ktoś się z nich śmieje...

Poza tym chciałbym taki mecz Barcy z mistrzem Polski tak w kolejkach numer 2-4 i dwa poważne pogromy. Może to głupie ale czemu by nie?

konto usunięte

1

@Stinger 6 porażek po 10:0 ?? Faktycznie, prestiż po chu..u :D

1

@Stinger Jak wyżej - Prestiż po c..u :d Wole niech polska liga zamyka się na razie wokół Ligi Europy.
Chociaż pewnie byłby to ulubiony zespół Ronaldo - tyle by im patelni marki Tefal nastrzelał że miałby materiałów na następny film 'Ronaldo no. 2. Życie po gwałcie'

konto usunięte

1

@sevs To jak wolisz 6 porażek po 3-0 w LE to ok... Tylko że w LM za te porażki MP zarobi co najmniej 14 mln euro (12 za awans i 2 za play offy), a w LE będzie to około 3 mln euro do max 5 (jeśli odpadną w play offach LM to dostaną 3 mln), także sam sobie policz co bardziej się opłaci...

1

@Stinger No spoko, kasa wpadnie ale to nie podniesie prestiżu Dumy Warszawy. Poziom zostanie a kasa dla prezesów i okazyjny upominek dla piłkarzy;/

konto usunięte

1

@mich_l Taaa ale jakbyś miał do wyboru 14 mln euro i 5 mln euro to na pewno wybrałbyś 5... Nie plećta głupot bo w to nie wierzę... Gra w LE dla samej gry nie ma sensu, w LE można nabrać doświadczenia, zbudować ranking ale kiedyś trzeba zagrać w LM by sprawdzić się z najlepszymi nawet jeśli ma być 6 porażek... Poza tym kasa w LM za sam awans jest większa niż w LE także nie piszcie mi że wolicie mniej kasy ale parę nic nie znaczących punktów w grupie LE... Bo co Legii po tych 4 pkt? Nawet z mocno średniej grupy nie potrafili wyjść... Myślisz że ktoś ich za to pochwali?

To ja już wolę kompromitację w LM i 14 mln niż kompromitację w LE, 4 pkt i 3-4 mln...

konto usunięte

1

@mich_l "No spoko, kasa wpadnie ale to nie podniesie prestiżu Dumy Warszawy. Poziom zostanie a kasa dla prezesów i okazyjny upominek dla piłkarzy;/"

A to co prezes zrobi z kasą to już nie moja sprawa... Jeśli będzie chciał wzmocnić drużynę to wzmocni by za rok ta drużyna nie była chłopcem do bicia w LM ale jeśli nie to sobie weźmie do kieszeni... i poziom zostanie ten sam ale czy po grze rok w rok w LE poziom rośnie? Bez jaj... Legia sezon temu wyszła w cuglach z trudniejszej grupy, a teraz się skompromitowała... Poziom poszedł w górę? No nie a w LM przynajmniej kasa by się zgadzała i byłaby na transfery... po warunkiem że prezes poszedłby po rozum do głowy co nie jest takie pewne.

1

@Stinger Masz rację w kwestii pieniążków - tu się zgodzę. Ja mam zgoła odmienne zdanie na temat kompromitacji - żadne pieniądze nie wynagrodzą turbowperdolu jaki by zaserwowały nam inne kluby z LM. Legii zapewne też by to pasowało, ale jak mówiłem - poziom zostałby ten sam, doświadczenia wystarczyło by im na 5-6 meczów i wróciliby tam gdzie byli bo deczko za duża pewność siebie zawitałaby :) Zresztą - tego się nie dowiemy bo póki Polski zespół zawita w LM to uuu... Żel się prędzej skończy dla Ronaldo

1

@Stinger "po warunkiem że prezes poszedłby po rozum do głowy co nie jest takie pewne. "

konto usunięte

1

@mich_l Oczywiście poziom zostaje taki sam właśnie przez mentalność piłkarzy, świetnie trafiłeś ale czy po grze w LE poziom idzie w górę? Nie, nie idzie. Uważam że idzie w dół. Jest coraz gorzej, a awans do LM to przynajmniej 2-3 plusy, a więc:
- przerwanie kompromitującej passy 20 lat bez LM
- wielka kasa
- możliwość zagrania z najlepszymi i zobaczenie w Polsce takie firmy jak Barca, Real czy Bayern w meczu o stawkę

Może to dla niektórych mało ale wolę to niż kompromitację w LE bo to że Legia nie ma bilansu 0-30 jak mogłaby mieć w LM nie ma większego znaczenia ponieważ tylko awans z grupy jest jakimś sukcesem, a sam awans dla takiej Legii czy Lecha to powinna być formalność... Niestety tak jak mówisz w Polsce mentalność piłkarzy jak tragiczna i dlatego LM długo nie było, nie ma i nie będzie, dlatego mamy problem z głowy.

1

@Stinger Idzie w dół - jasne - ale nie musi. Dopóki się piłkarze nie ogarną, zaczną wkładać serce w gre, a nie przyjde pokopie dostane kasę i pójde do klubu podrywać na "Piłkaża", to nic z tego nie będzie.
A gdy dojdą potrójne pensje - uuu Panie Kapitanie... Na mecze wszyscy będą na kacu, albo biały puder pod nosem będzie połyskiwał jeszcze:p

To w kwestii kompromitacji mamy inne zdania;p I w tej kwestii na tym poprzestańmy bo do jutra możemy tak ciągnąć a tu każdy ma po 50% racji:)

konto usunięte

1

@mich_l No tak ale w LM też po bilansie 0-30 za rok poziom wcale nie musi pójść w dół bo w kolejnym sezonie mógłby być nawet lepszy wynik, a więc bilans 0-29... A to jest pójście w górę...

Ja powiem tak, czy LM czy LE poziom polskiej piłki w górę nie pójdzie ewentualnie na chwilę, 2-3 mecze (jak Legia w poprzednim sezonie w grupie LE czy Lech w grupie z City i Juve), a to dlatego że w Polsce byle jaki sukces to już mistrzostwo świata, Europy, olimpijskie itp. razem wzięte... Legia w poprzednim sezonie po świetnej FG LE też jechała pewna siebie zlać Ajax i co? Sam Arek Milik sprowadził ich na ziemię, a co ciekawe ten sam Ajax później sam się skompromitował...

Ok, skoro i tak mamy inne zdania to możemy przestać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?