La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 963 Culés

1

Napoli wypunktowało Legie.. a tu Użytkownicy piszą 'Polski zespół w LM' :D #straightOuttaCL

konto usunięte

1

@mich_l Bez przesady... Raczej niektórzy piszą że LM w Polsce długo nie będzie, a to że ja wolę LM i tam kompromitację niż w LE to nie znaczy że uważam że ta LM zawita do Polski... Bo nie zawita, nie dopóki w Polsce klubami rządzą idi**i, nie dopóki trenerzy będą sprowadzać zagraniczne drewna i nie dopóki polscy kopacze będą zarabiali taki pieniądze za nic.
O szkoleniu itp. nie wspomnę bo Polska nie wie co to szkolenie piłkarzy, to że wyszedł nam Lewandowski nie znaczy że tak będzie zawsze.

1

@Stinger Niestety nie zawita;/ Chciałbym, i żeby pokazali tam coś już jeśli będą mieli okazję pograć... ale na horyzoncie póki co to nawet wschodu słońca nie widać. Ciemno jak w pewnej części ciała u pewnej osoby zza Morza Śródziemnego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?