La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

konto usunięte

0

Nie wiem czy się zemną zgodzicie ale ja nie widzę w tym sezonie rywali w LM dla Barcy i Bayernu.
Może za bardzo zaszalałem teraz ale uważam że jeśli obie te drużyny nie trafią wcześniej na siebie to finał LM już znamy.
Oczywiście nie żebym lekceważył pozostałych rywali ale szczerze mówiąc kto miałby im zagrozić?
Real? Z Benitezem nie sądzę...
PSG? Nie dali rady Realowi...
Chelsea? No bez żartów...
Juve? W zasadzie okaże się to już w lutym/marcu
Arsenal? Podobnie jak Juve
City? Trafią na Barcę i sam Leo założy im 10 siatek w minutę
Atletico? Tutaj bym się dłużej zastanowił... Widzę ich w półfinale...

Może uznacie mnie za wariata ale pary półfinałowe Ligi Mistrzów sezonu 2015/16 będą wyglądać tak:

Barca vs Wolfsburg
Bayern vs Atletico

Dziękuję za uwagę i w kwietniu możecie mi gratulować.

1

@Stinger Wolfsburg? chyba trochę się rozpędziłeś.

0

@Stinger Moim zdaniem PSG i Juventus mają większe szanse na triumf w LM od Barcy i Bayernu.

konto usunięte

0

@bodzio10 Jeśli wcześniej nie trafi na FCB, BM i ATM to tak Wolfsburg zagra z półfinale.

konto usunięte

0

@Stinger Wiesz, że identyczne wrażenie odnoszę? ^^

No niby jest za wcześnie na takie gadki, no ale spójrzmy właśnie przez pryzmat tego, co ma miejsce obecnie.. Real jest cieniem samego siebie, PSG podobnie jak City pewnie pęknie z silniejszym rywalem, Atletico może ugrać półfinał, a Arsenal i Juventus na 90% żegnają się z Ligą Mistrzów w 1/8

Wolfsburg to tylko przy szczęśliwym losowaniu może ugrać TOP4 LM, czyli trafiając wyłącznie na kogoś z pary Benfica-Zenit.. no i może City daliby radę się postawić ^^

konto usunięte

0

@Stinger ja uważam, że Juve może wyrzucić Niemców z LM. Bayern z lepszymi zespołami leży ( 2 ostatnie lata, w tym roku Arsenal), a Juve trzyma poziom. W LM dobrze sobie poradzili, a teraz w lidze wygrana za wygraną.

0

@Stinger A na jakiej podstawie tak twierdzisz? bo wygrali ze słabym United?

konto usunięte

0

@bodzio10 Na podstawie analizy tych drużyn itp... Zwycięstwo Wolfsburga z United nie ma nic do rzeczy.
To są moje typy więc możesz się nie zgadzać, nie ma sprawy.

0

@Stinger Twój Wolfsburg dzisiaj 1-3 ze Stuttgartem nie wiem jak tą analizę zrobiłeś.Ale spoko masz prawo do swojej opinii :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?